Lokaty

Lokaty – najlepsze promocje bankowe i oferty bankowe. Poniżej znajdziesz najlepsze oferty bankowe dotyczące lokat. Wybierz, które lokaty są Twoim zdaniem najlepsze i skorzystaj z nich póki są aktualne. Nie warto zwlekać, ponieważ banki często wcześniej wstrzymują kampanie promocyjne. Stracisz wówczas możliwość skorzystania z promocji bankowej, która Cię zainteresowała.

Sprawdź najlepsze oferty bankowe dotyczące lokat bankowych:

Lokata Happy Pro w Idea Bank

Idea Bank przygotował jeszcze jedną, trzecią (obok lokat Happy i Happy Plus) lokatę. Tym razem lokata nosi nazwę Lokata Happy Pro. Skorzystaj z najnowszej oferty bankowej Idea Bank i oszczędź pieniądze na wakacje. Lokata już od 500 zł, tylko na 3 miesiące i NIE musisz nawet zakładać konta w banku. Skorzystaj już teraz, oferta limitowana czasowo!

Lokata Happy Pro Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Plus w Idea Bank

Niedawno wspominaliśmy o najlepszej naszym zdaniem ofercie wśród lokat bankowychlokacie Happy w Idea Bank. Ten sam bank przygotował także alternatywną wersję swojej lokaty. Lokata Happy Plus w Idea Bank to jak zawsze: wysokie i stałe oprocentowanie, przejrzyste warunku i krótki okres lokaty. Sprawdź szczegóły tej oferty i sam zdecyduj, która lokata jest najlepsza!

Lokata Happy Plus w Idea Bank Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy w Idea Bank

Idea Bank przygotował nową odsłonę chyba swojej najpopularniejszej oferty bankowej – lokaty Happy. Wysokie oprocentowanie, krótki okres lokaty, niska kwota minimalna i przejrzyste warunki to największe zalety tej lokaty. A w tej edycji oferty warunki są jeszcze lepsze niż poprzednio! Naszym zdaniem, lokata Happy w Idea Bank to najlepsza lokata bankowa dostępna na polskim rynku. Sprawdź szczegóły tej atrakcyjnej oferty!
Lokata Happy w Idea Bank Sprawdź szczegóły »

Lokata Happy Plus w IdeaBank

Lokata Happy Plus w IdeaBank to najnowsza oferta bankowa na polskim rynku. IdeaBank, który słynie z bardzo dobrych ofert lokat oraz wysokiej jakości obsługi klienta, przedstawił niedawno swoją najnowszą ofertę bankową. Pisaliśmy z resztą o wcześniejszych edycjach tej promocji. Mamy na myśli oczywiście Lokatę Happy Plus. Sprawdź jakie warunki tym razem oferuje bank. Oferta bankowa nieaktualna.
Lokata Happy Plus w IdeaBank Sprawdź szczegóły »

Lion’s Bank – Lokata Welcome

Lion’s Bank – Lokata Welcome to najnowsza oferta bankowa wśród lokat terminowych. Lion’s Bank przygotował atrakcyjną ofertę skierowaną do nowych klientów. Lokata na 40 dni z oprocentowaniem nawet 3% w skali roku. Co ważne, nie musisz zakładać konta ani korzystać z żadnych dodatkowych usług. Sprawdź szczegóły.

Lion's Bank - Lokata Welcome Sprawdź szczegóły »