Konta firmowe – promocje bankowe

Konta firmowe – w dzisiejszych czasach każda firma posiada konto firmowe. Przejrzyj opisane przez nas poniżej promocje bankowe i najlepsze oferty bankowe. Zdecyduj, które konto firmowe jest najlepsze pod względem Twoich oczekiwań. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie. Opisujemy tu wszystkie najlepsze promocje bankowe.

Nie warto zwlekać ze skorzystaniem z promocji, ponieważ banki bardzo często wstrzymują kampanie promocyjne przed wcześniej zaplanowanym końcem. Łatwo więc przegapić możliwość skorzystania z promocji bankowej, która Cię interesuje.

Promocje bankowe kont firmowych:

Karta podarunkowa Orlen 300 zł

Pisaliśmy już o koncie firmowym w Nest Banku i jego największych zaletach. Nic się nie zmieniło i wciąż jest to dobre darmowe konto firmowe. Nest Bank oferuje bezpłatne założenie i prowadzenie konta, a także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe. Dodatkowo niedawno ruszyła promocja, w ramach której, przy założeniu konta firmowego w Nest Banku czeka na Ciebie karta podarunkowa Orlen 300 zł. Promocja bankowa nieaktualna.
Karta podarunkowa Orlen 300 zł Sprawdź szczegóły »

Konto firmowe Nest Bank

Nest Bank, który zdobywa ostatnio dużą popularność przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców. Konto firmowe Nest Bank jest bardzo atrakcyjną ofertą dla każdego, kto lubi darmowe konta firmowe. Bezpłatne założenie i prowadzenie konta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe to tylko niektóre z zalet najnowszego nowego konta firmowego na rynku. Sprawdź warunki!

Konto firmowe Nest Bank Sprawdź szczegóły »

Konto Idealna Firma dla spółek, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Konto Idealna Firma dla spółek, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych to bardzo atrakcyjna oferta przygotowana przez Idea Bank. Konto Idealna Firma, jak sama nazwa wskazuje, to konto firmowe przygotowane z myślą o spółdzielniach, wspólnotach mieszkaniowych, stowarzyszeniach, związkach zawodowych, spółkach, przedsiębiorstwach państwowych oraz instytucjach samorządowych, tj. osób prawnych, jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, lub wspólnikach spółki cywilnej. Sprawdź jakie udogodnienia oferuje Idea Bank! Oferta bankowa obecnie nieaktualna.

Konto Idealne w Idea Bank
Sprawdź szczegóły »

Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii

Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii za korzystanie z konta! Idea Bank oferuje bardzo atrakcyjne konto firmowe i jeszcze płaci swoim użytkownikom za korzystanie z tego konta. Wystarczy prowadzić bieżące rozliczenia firmowe korzystając z tego konta. Sprawdź za co dokładnie Idea Bank przyznaje premie – poniżej masz wszystko rozpisane.

Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii Sprawdź szczegóły »

Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł

Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł! Już jakiś czas temu ruszyła promocja mBanku dla przedsiębiorców. Przeanalizowaliśmy wszystkie warunki i poniżej podpowiadamy co zrobić, by zdobyć 600 zł premii. Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł z nami. Sprawdź szczegóły! Oferta bankowa nieaktualna.Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł
Sprawdź szczegóły »