Najlepsze konta osobiste – ranking kont

Najlepsze konta osobiste – ranking kont przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze konta osobiste, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze konta osobiste:

 

1. Konto 360 w Millenium Bank

Millenium BankKonto 360 w Millenium Bank to naszym zdaniem najlepsze konto osobiste dostępne obecnie w Polsce. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, za kartę a także wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Trudno przejść obok takiej oferty obojętnie. Polecamy i zachęcamy do zakładania Konta 360 w Millenium Bank. Dodatkowo, bank organizuje regularnie bardzo ciekawe promocje, w ramach których możesz otrzymać nawet do kilkuset złotych premii za otwarcie konta. Sprawdź aktualne promocje.

 

2. Bezpłatne eKonto mBank

mBank

eKonto w mBanku jest chyba najpopularniejszym kontem internetowym w Polsce. Wcale się temu nie widzimy. mBank oferuje zupełnie bezpłatne konto osobiste z bardzo nowoczesnym interfejsem użytkownika. Warto dodać, że mBank słynie z tego, że praktycznie cały czas organizuje interesujące promocje, w ramach których możesz odebrać nawet kilkaset złotych premii za otwarcie konta. Sprawdź aktualne promocje.

 

3. Nest Bank – konto osobiste

Nest BankBardzo atrakcyjne darmowe konto osobiste w nowym rodzinnym banku Nest Bank to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Konto w Nest Banku, jak wskazuje główne hasło promocyjne, prowadzisz za bezwarunkowe zero zł. Darmowe jest nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale także wydanie i obsługa karty, jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeżeli interesuje Cię zupełnie darmowe konto, koniecznie sprawdź szczegóły konta osobistego w Nest Banku.