Najlepsze konta osobiste – ranking kont

Najlepsze konta osobiste – ranking kont przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze konta osobiste, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze konta osobiste:

1. Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy

mBankOtwórz konto ze zwrotem do 650 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen. Tak na prawdę te zdanie mówi nam prawie wszystko o promocji. mBank zachęca do założenia darmowego konta osobistego, jednocześnie gwarantując, że na zawsze pozostanie ono bezpłatne, a Ty dodatkowo możesz odebrać aż 650 zł premii za korzystanie z konta.

 

2. Nest Bank – konto osobiste

Nest BankBardzo atrakcyjne darmowe konto osobiste w nowym rodzinnym banku Nest Bank to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Konto w Nest Banku, jak wskazuje główne hasło promocyjne, prowadzisz za bezwarunkowe zero zł. Darmowe jest nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale także wydanie i obsługa karty, jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeżeli interesuje Cię zupełnie darmowe konto, koniecznie sprawdź szczegóły konta osobistego w Net Banku.

 

3. Bezpłatne Konto Optymalne – odbierz 300 zł premii!

Bank BGŻ BNP ParibasBank BGŻ BNP Paribas oferuje bezpłatne konto osobiste o wdzięcznej nazwie: Konto Optymalne. Bank gwarantuje bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową. Dodatkowo, w ramach promocji „Konto z Money Back” możesz uzyskać aż 300 zł premii. Sprawdź warunki. Promocja limitowana czasowo.

 

4. Konto 360 w Millenium Bank

Millenium BankKonto 360 w Millenium Bank to bardzo dobra oferta konta osobistego. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, za kartę a także wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Trudno przejść obok takiej oferty obojętnie. Polecamy i zachęcamy do zakładania Konta 360 w Millenium Bank