Najlepsze konta osobiste – ranking kont

Najlepsze konta osobiste – ranking kont przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze konta osobiste, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze konta osobiste:

1. Otwórz darmowe eKonto w mBanku i odbierz premie

mBankeKonto w mBanku to zdecydowanie najlepsze darmowe konto osobiste dostępne w Polsce. Co ważne, nie jest to tylko nasze zdanie, ale potwierdza to wiele rankingów. mBank oferuje nie tylko zupełnie darmowe i wygodne konto, ale także bardzo wysoki standard obsługi, szeroką gamę usług. Warto podkreślić, że konta oferowane przez mBank są darmowe od początku i nic się w tej kwestii nie zmienia. Polecamy z całego serca!

2. Nest Bank – konto osobiste

Nest BankBardzo atrakcyjne darmowe konto osobiste w nowym rodzinnym banku Nest Bank to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Konto w Nest Banku, jak wskazuje główne hasło promocyjne, prowadzisz za bezwarunkowe zero zł. Darmowe jest nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale także wydanie i obsługa karty, jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeżeli interesuje Cię zupełnie darmowe konto, koniecznie sprawdź szczegóły konta osobistego w Net Banku.

3. Bezpłatne Konto Optymalne – odbierz 300 zł premii!

Bank BGŻ BNP ParibasBank BGŻ BNP Paribas oferuje bezpłatne konto osobiste o wdzięcznej nazwie: Konto Optymalne. Bank gwarantuje bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową. Dodatkowo, w ramach promocji „Konto z Money Back” możesz uzyskać aż 300 zł premii. Sprawdź warunki. Promocja limitowana czasowo.