Najlepsze konta osobiste – ranking kont

Najlepsze konta osobiste – ranking kont przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze konta osobiste, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze konta osobiste:

1. Bezpłatne eKonto mBank – odbierz 150 zł premii

mBankNaszym zdaniem najlepszym kontem osobistym w Polsce jest eKonto w mBank. W ramach opisanej przez nas promocji zakładasz bezpłatne eKonto mBank, za co możesz odebrać aż 150 zł premii za korzystanie z konta, a dokładniej za transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem. Poniżej opisaliśmy szczegóły promocji. Sprawdź co zrobić by odebrać 150 zł premii.

 

2. Nest Bank – konto osobiste

Nest BankBardzo atrakcyjne darmowe konto osobiste w nowym rodzinnym banku Nest Bank to oferta, na którą warto zwrócić uwagę. Konto w Nest Banku, jak wskazuje główne hasło promocyjne, prowadzisz za bezwarunkowe zero zł. Darmowe jest nie tylko założenie i prowadzenie konta, ale także wydanie i obsługa karty, jak również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jeżeli interesuje Cię zupełnie darmowe konto, koniecznie sprawdź szczegóły konta osobistego w Net Banku.

 

3. Konto 360 w Millenium Bank

Millenium BankKonto 360 w Millenium Bank to bardzo dobra oferta konta osobistego. 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, za kartę a także wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Trudno przejść obok takiej oferty obojętnie. Polecamy i zachęcamy do zakładania Konta 360 w Millenium Bank