eKonto – promocje bankowe

eKonto to najlepsze darmowe konto osobiste dla każdego oferowane przez mBank.

Konto osobiste mBank od lat trafia na szczyty rankingów najlepszych kont osobistych w Polsce. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że mBank niezmienne oferuje swoim klientom nowoczesne, mobilne konto, które jest zupełnie darmowe.

eKonto – warunki:
eKonto - promocje bankowe

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę debetową,
  • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w kasach sklepów przy okazji zakupów,
  • 0 zł za transakcje BLIK (transakcje bezgotówkowe, wypłaty z bankomatów).

Wypełnij wniosek teraz!

Promocje bankowe eKonto:

Bezpłatne eKonto mBank – odbierz 150 zł premii

Dawno nie pisaliśmy o żadnych nowych ofertach przy promocjach mBank. Doszliśmy do wniosku, że pora to zmienić, skoro mBank uruchomił kolejną fajną promocję. Pewno większość z Was od razu miała na myśli eKonto. Brawo! Właśnie tego produktu dotyczy najnowsza promocja banku. W ramach tej promocji zakładasz bezpłatne eKonto mBank i możesz odebrać aż 150 zł premii za korzystanie z konta, a dokładniej za transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem. Poniżej opisaliśmy szczegóły promocji. Sprawdź co zrobić by odebrać 150 zł premii.

Promocja bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty eKonto w mBank.

Bezpłatne eKonto mBank - odbierz 150 zł premii Sprawdź szczegóły »

Akcja specjalna mBank – Same Korzyści 2

mBank uwielbia zaskakiwać swoimi promocjami. Najczęściej oferuje bardzo atrakcyjne dodatki za założenie eKonta, czyli bezpłatnego konta osobistego w mBank. Tym razem mBank przygotował specjalną akcję promocyjną o nazwie: Same Korzyści 2. W ramach tej promocji możesz odebrać aż 750 zł premii za założenie i korzystanie z konta osobistego. Sprawdź jak odebrać 750 zł premii i nie ponieść żadnych kosztów!

Promocja bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty eKonto w mBank.

Akcja specjalna mBank - Same Korzyści 2 Sprawdź szczegóły »

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy

Z ostatnim dniem lipca dobiegła końca promocja bankowa mBanku, który oferował 600 zł zwrotu za zakupy i gwarantował niezmienność cen. Jeżeli nie zdążyłaś lub nie zdążyłeś załapać się na tę promocję, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. mBank właśnie uruchomił najnowszą edycję tej promocji, w której również gwarantuje niezmienność cen (czyli de facto bezpłatność), ale także proponuje aż 650 zł zwrotu za zakupy. Chyba żaden bank nie daje takich promocji do konta osobistego. Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy!

Promocja bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty eKonto w mBank.

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy Sprawdź szczegóły »

Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen

Jeden z naszych ulubionych banków – mBank – przygotował nową promocję dotycząca kont osobistych. Jej główne hasło brzmi: Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen. Tak na prawdę te zdanie mówi nam prawie wszystko o promocji. mBank zachęca do założenia darmowego konta osobistego, jednocześnie gwarantując, że na zawsze pozostanie ono bezpłatne, a Ty dodatkowo możesz odebrać aż 600 zł premii za korzystanie z konta.

Promocja bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty eKonto w mBank.

Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen Sprawdź szczegóły »

Voucher 100 zł do Rossmana lub 2 podwójne zaproszenia do kina Helios zupełnie za darmo

mBank przygotował nową, bardzo fajną promocję bankową, w której rozdaje wartościowe nagrody. Jeżeli nie masz jeszcze darmowego konta w mBanku, to idealna okazja, by wreszcie je otworzyć. Sprawdź jak odebrać Voucher 100 zł do Rossmana lub 2 podwójne zaproszenia do kina Helios zupełnie za darmo. Promocja ważna tylko do 31 maja 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów nagród!

Promocja bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty eKonto w mBank.

Voucher 100 zł do Rossmana Sprawdź szczegóły »