Najlepsze lokaty bankowe – ranking lokat

Najlepsze lokaty bankoweranking lokat przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze lokaty terminowe, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze lokaty bankowe:

1. Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP ParibasLokata Bezkarna to lokata krótkoterminowa (3 miesiące), która oferuje jeszcze wyższe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Najważniejsze jednak zostawiliśmy na koniec – gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Koniecznie sprawdź tę ofertę póki jest aktualna!

 

2. Lokata Happy Pro w Idea Bank

Idea BankSkorzystaj z najnowszej oferty bankowej Idea Bank i oszczędź pieniądze na wakacje. Lokata już od 500 zł, tylko na 3 miesiące i NIE musisz nawet zakładać konta w banku. Skorzystaj już teraz, oferta limitowana czasowo!

 

3. Lokata Happy w Idea Bank

Idea BankLokata Happy w Idea Bank to wysokie oprocentowanie (aż 4%), krótki okres lokaty (1-3 miesiące), niska kwota minimalna (tylko 500 zł). Naszym zdaniem, lokata Happy w Idea Bank to najlepsza lokata bankowa dostępna na polskim rynku. Sprawdź szczegóły tej oferty bankowej i powiększ swoje oszczędności.

 

4. Nest Bank – Lokata Witaj 4%

Nest BankLokata Witaj 4% to nowa lokata bankowa, przygotowana przez rodzinny Nest Bank. Nowy bank oferuje klientom bardzo atrakcyjne warunki – m.in. bardzo wysokie i stałe oprocentowanie – aż 4% w skali roku. Lokata ta jest lokatą krótkoterminową (3 miesiące) a kwota minimalna to tylko 1000 zł.

 

5. Lokata Happy Plus w Idea Bank

Idea Bank
Lokata Happy Plus w Idea Bank to jak zawsze: wysokie i stałe oprocentowanie, przejrzyste warunku i krótki okres lokaty. Sprawdź szczegóły tej oferty i sam zdecyduj, która lokata jest najlepsza!

 

6. Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP ParibasLokata Bezkompromisowa to wysokie i stałe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Warto zwrócić uwagę, że jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki.