Najlepsze lokaty bankowe – ranking lokat

Najlepsze lokaty bankoweranking lokat przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze lokaty terminowe, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest na bieżąco aktualizowany. Sprawdź najlepsze lokaty bankowe:

1. Lokata Happy w Idea Bank – nowa prostsza odsłona

Idea BankLokata Happy w Idea Bank to naszym zdaniem najlepsza lokata w Polsce. Bank oferuje nie tylko dobre, ale także jasne i bardzo czytelne warunki. Lokata Happy to 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4%. Możesz na nią wpłacić od od 500 do 20 000 zł. Zachęcamy do skorzystania z oferty tej lokaty bankowej.

 

2. Nowa Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP ParibasLokata Bezkarna to lokata krótkoterminowa (3 miesiące), która oferuje jeszcze wyższe oprocentowanie – 3,5%, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Najważniejsze jednak zostawiliśmy na koniec – gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Koniecznie sprawdź tę ofertę póki jest aktualna!

 

3. Nest Bank – Lokata Witaj 4%

Nest BankLokata Witaj 4% to nowa lokata bankowa, przygotowana przez rodzinny Nest Bank. Nowy bank oferuje klientom bardzo atrakcyjne warunki – m.in. bardzo wysokie i stałe oprocentowanie – aż 4% w skali roku. Lokata ta jest lokatą krótkoterminową (3 miesiące) a kwota minimalna to tylko 1000 zł.erminowa (3 miesiące). Koniecznie sprawdź szczegóły i zacznij oszczędzać!

 

4. Lokata Happy Pro w Idea Bank – nowe warunki

Idea BankLokata Happy Pro w Idea Bank to lokata krótkoterminowa (3 miesiące). Bank oferuje oprocentowanie 3% w skali roku. Jest to oprocentowanie niższe niż w przypadku Lokaty Happy, ale tutaj kwota lokaty może być znacznie większa – od 25 000 zł do aż 100 000 zł.