Lokata Happy w Idea Bank – nowa prostsza odsłona

Z pewnością każdy, kto w miarę regularnie śledzi naszego bloga, zna ofertę lokaty Happy. Jest to krótkoterminowa lokata, którą kilkukrotnie przedstawialiśmy na naszej stronie. Idea Bank, który posiada w swojej ofercie tę lokatę, co jakiś czas zmieniał warunki tego produktu. Na szczęście wreszcie dotarliśmy do momentu, w którym Lokata Happy w Idea Bank ma nie tylko dobre, ale także jasne i bardzo czytelne warunki. W ostatniej edycji tego produktu oprocentowanie różniło się w zależności od okresu, na który klient zakładał lokatę. Teraz Lokata Happy w Idea Bank to po prostu 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4%. Naszym zdaniem, jest to najlepsza lokata w Polsce, więc tym bardziej zachęcamy do skorzystania z tej oferty.
Lokata Happy w Idea Bank

Lokata Happy w IdeaBank – warunki

Lokata Happy w IdeaBank to naszym zdaniem najlepsza lokata w Polsce. Poniżej opisaliśmy najważniejsze warunki tej lokaty. Jesteśmy pewni, że zrozumiesz, dlaczego tak dobrze oceniamy tę ofertę bankową. Warunki lokaty Happy:

 1. Oprocentowanie: 4% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie lokaty. W ostatnich latach w Polsce trudno o tak wysokie stawki procentowe.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – jest to lokata krótkoterminowa, więc nie ma obawy przed „zamrożeniem” środków na dłuższy okres.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 20 000 zł – niska kwota minimalna, dzięki czemu lokata jest dostępna praktycznie dla każdego.
 4. Tylko dla nowych klientów.
 5. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) w Idea Bank – często jest tak, że aby skorzystać z oferty lokaty danego banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Tak, jak pisaliśmy we wstępie, warunki lokaty Happy uległy poprawie. Po 1, Idea Bank oferuje lokatę z oprocentowaniem aż 4%, co we wcześniejszych edycjach nie było wcale regułą. Po 2, możesz założyć lokatę z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące, co wcześniej było niemożliwe. Po 3, zmianie uległy kwoty minimalne i maksymalne lokaty – obecnie jest to odpowiednio 500 i 20 000 zł, dzięki czemu lokata jest w zasięgu prawie każdej osoby, która lubi oszczędzać. Teraz praktycznie każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty bankowej.

Aby założyć lokatę Happy w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty Happy?

Jeżeli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do założenia lokaty Happy w Idea Bank, mamy kilka argumentów, które liczymy, że przekonają Cię do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty bankowej. Uważamy, że warto skorzystać z lokaty Happy w Idea Bank ponieważ:

 • bank oferuje wysokie i stałe oprocentowanie lokaty 4%, o co w Polsce obecnie bardzo trudno,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • lokatę Happy założysz dosłownie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych haczyków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak skorzystać z lokaty Happy?

Założenie lokaty Happy jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 4%!

 

Podsumowanie

Lokata Happy w IdeaBank, to naszym zdaniem, najlepsza lokata bankowa dostępna obecnie na polskim rynku. Bank oferuje bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki: oprocentowanie 4% przy lokacie na 3 miesiące. Dzięki bardzo niskiej kwocie minimalnej (500 zł) lokata Happy jest dostępna praktycznie dla każdego. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty lokaty Happy w IdeaBank. Z przyjemnością polecamy wszystkim tę lokatę i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wyplenić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Skomentuj
Wasze opinie
 • Łukasz 28 sierpnia 2018 o 12:38 pisze:

  Brzmi dobrze, jestem pewien, że wiele osób skorzysta z takiej oferty! 🙂

 • Mamonki 28 sierpnia 2018 o 17:45 pisze:

  Łukasz, też jesteśmy tego zdania 🙂

 • Ja 22 września 2018 o 13:57 pisze:

  MAŁA KWOTA MAX
  POZOSTAŁE OPCJE OK

 • Mamonki 8 stycznia 2019 o 11:47 pisze:

  @Ja Właśnie ruszyła nowa oferta bankowa: Lokata HIT w Idea Bank, w której kwota max. to aż 100 tys. zł. Sprawdź koniecznie! 🙂

 • Hania 4 marca 2019 o 11:44 pisze:

  Lokata Happy makes me happy ;D xD

 • Mamonki 5 marca 2019 o 12:42 pisze:

  Lokata HIT, o której ostatnio pisaliśmy, została wycofana z oferty Idea Bank, a Wasza ulubiona lokata Happy właśnie powróciła 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*