Lokata Happy w Idea Bank – nowa prostsza odsłona

Z pewnością każdy, kto w miarę regularnie śledzi naszego bloga, zna ofertę lokaty Happy. Jest to krótkoterminowa lokata, którą kilkukrotnie przedstawialiśmy na naszej stronie. Idea Bank, który posiada w swojej ofercie tę lokatę, co jakiś czas zmieniał warunki tego produktu. Na szczęście wreszcie dotarliśmy do momentu, w którym Lokata Happy w Idea Bank ma nie tylko dobre, ale także jasne i bardzo czytelne warunki. W ostatniej edycji tego produktu oprocentowanie różniło się w zależności od okresu, na który klient zakładał lokatę. Teraz Lokata Happy w Idea Bank to po prostu 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4%. Dodatkowo, od niedawna, istnieje możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek. Naszym zdaniem, jest to najlepsza lokata w Polsce, więc tym bardziej zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.

Lokata Happy w Idea Bank

Lokata Happy w IdeaBank – warunki

Lokata Happy w IdeaBank to naszym zdaniem najlepsza lokata w Polsce. Poniżej opisaliśmy najważniejsze warunki tej lokaty. Jesteśmy pewni, że zrozumiesz, dlaczego tak dobrze oceniamy tę ofertę bankową. Warunki lokaty Happy:

 1. Oprocentowanie: 4% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie lokaty. W ostatnich latach w Polsce trudno o tak wysokie stawki procentowe.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – jest to lokata krótkoterminowa, więc nie ma obawy przed „zamrożeniem” środków na dłuższy okres.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 20 000 zł – niska kwota minimalna, dzięki czemu lokata jest dostępna praktycznie dla każdego.
 4. Możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek.
 5. Tylko dla nowych klientów.
 6. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) w Idea Bank – często jest tak, że aby skorzystać z oferty lokaty danego banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Tak, jak pisaliśmy we wstępie, warunki lokaty Happy uległy poprawie. Po 1, Idea Bank oferuje lokatę z oprocentowaniem aż 4%, co we wcześniejszych edycjach nie było wcale regułą. Po 2, możesz założyć lokatę z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące, co wcześniej było niemożliwe. Po 3, zmianie uległy kwoty minimalne i maksymalne lokaty – obecnie jest to odpowiednio 500 i 20 000 zł, dzięki czemu lokata jest w zasięgu prawie każdej osoby, która lubi oszczędzać. Teraz praktycznie każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty bankowej.

Aby założyć lokatę Happy w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty Happy?

Jeżeli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do założenia lokaty Happy w Idea Bank, mamy kilka argumentów, które liczymy, że przekonają Cię do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty bankowej. Uważamy, że warto skorzystać z lokaty Happy w Idea Bank ponieważ:

 • bank oferuje wysokie i stałe oprocentowanie lokaty 4%, o co w Polsce obecnie bardzo trudno,
 • możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • lokatę Happy założysz dosłownie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych haczyków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak skorzystać z lokaty Happy?

Założenie lokaty Happy jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 4%!

 

Podsumowanie

Lokata Happy w IdeaBank, to naszym zdaniem, najlepsza lokata bankowa dostępna obecnie na polskim rynku. Bank oferuje bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki: oprocentowanie 4% przy lokacie na 3 miesiące. Dzięki bardzo niskiej kwocie minimalnej (500 zł) lokata Happy jest dostępna praktycznie dla każdego. Dodatkowo, od niedawna, istnieje możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty lokaty Happy w IdeaBank. Z przyjemnością polecamy wszystkim tę lokatę i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Łukasz 28 sierpnia 2018 o 12:38 pisze:

  Brzmi dobrze, jestem pewien, że wiele osób skorzysta z takiej oferty! 🙂

 • Mamonki 28 sierpnia 2018 o 17:45 pisze:

  Łukasz, też jesteśmy tego zdania 🙂

 • Ja 22 września 2018 o 13:57 pisze:

  MAŁA KWOTA MAX
  POZOSTAŁE OPCJE OK

 • Mamonki 8 stycznia 2019 o 11:47 pisze:

  @Ja Właśnie ruszyła nowa oferta bankowa: Lokata HIT w Idea Bank, w której kwota max. to aż 100 tys. zł. Sprawdź koniecznie! 🙂

 • Hania 4 marca 2019 o 11:44 pisze:

  Lokata Happy makes me happy ;D xD

 • Mamonki 5 marca 2019 o 12:42 pisze:

  Lokata HIT, o której ostatnio pisaliśmy, została wycofana z oferty Idea Bank, a Wasza ulubiona lokata Happy właśnie powróciła 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*