Najlepsze karty kredytowe – ranking kart

Najlepsze karty kredytowe – ranking kart przygotowany przez Mamonki.pl. Znajdziesz tu najlepsze karty kredytowe, jakie są obecnie dostępne w Polsce. Ranking jest aktualizowany na bieżąco. Sprawdź najlepsze oferty kart kredytowych:

 

1. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo

CitibankNajnowsza edycja jednej z Waszych ulubionych promocji bankowych: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo. Sprawdź co zrobić, by zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sieci sklepów Biedronka. Promocja niedługo dobiega końca więc radzimy się spieszyć!

 

2. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł na Allegro za darmo

CitibankCitibank uruchomił jeszcze jedną – nową promocję: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł na Allegro za darmo. Sprawdź jak odebrać za darmo voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro.

 

3. TurboKARTA – karta kredytowa dla kierowców w banku Santander

SantanderTurboKARTA to idealna karta kredytowa dla kierowców. Dlaczego akurat dla kierowców? Bank Santander oferuje m.in. 3% zwrotu za paliwooraz bezpłatny car assistance. Dużo jeździsz? To karta idealna dla Ciebie!