Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce

To chyba już ostatni wpis na naszym blogu w tym roku, ale przynajmniej mamy dla Was naprawdę ciekawą promocję: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce. Jest to najnowsza edycja promocji bankowej Citibanku, która dotyczy bezpłatnej karty Citi Simplicity. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce zupełnie za darmo.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł na zakupy w Biedronce

400 zł na zakupy w Biedronce

Citibank rozpoczął właśnie nową promocję bankową. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z naszą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Jest ona zupełnie darmowa, jeśli z niej korzystasz. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce

Krok 1. Wypełnij wniosek

By wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł na zakupy w Biedronce za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja będzie aktualna tylko 15.04.2022, ale może też zostać zakończona wcześniej!

Następnie, w ciągu kilku dni od wypełnienia formularza skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa dosłownie kilka minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Aktywuj Kartę online​

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 400 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

 

Podsumowanie

Zasady promocji udostępnianych przez Citibank są zawsze jasne i przejrzyste. By odebrać za darmo bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1000 zł.

Trudno jest tu do czegokolwiek się przyczepić. W ramach tej promocji otrzymujesz nie tylko najlepszą w Polsce kartę, ale także bon o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce. To chyba uczciwy układ? Ta promocja otrzymuje od nas najlepsza możliwą ocenę, czyli 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*