Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz projektor Overmax

Citibank musiał przygotować przed Świętami coś atrakcyjnego 🙂 Chcemy Wam przedstawić najnowszą edycję promocji dotyczącej najlepszej karty kredytowej w Polsce, czyli oczywiście Citi Simplicity. Zasady są jak zwykle proste: Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz projektor Overmax MULTIPIC 3.5c.. Zajrzyj do tego wpisu i sprawdź jak odebrać projektor zupełnie za darmo. Zgodnie z planem, promocja ma być aktywna do 17.03.2022.

Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz projektor Overmax

Odbierz projektor Overmax

W ramach najnowszej promocji Citibank, możesz zupełnie za darmo odebrać projektor Overmax. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy poniżej, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Chcielibyśmy dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

Citibank, jak zawsze z resztą, bardzo chętnie promuje swoją kartę Citi Simplicity. Co ważne, z korzystaniem z karty nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać projektor Overmax, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie kliknij „Aplikuj o kartę” i wypełnij formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać projektor Overmax

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać projektor Overmax za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja będzie aktualna tylko 17.03.2022, ale bywa, że promocje kończą się przed terminem!

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa maksymalnie kilka minut. Podczas rozmowy ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do Citi Mobile

Zaloguj się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 zł. Masz na to aż 3 miesiące od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy zrobisz zakupy, opłacisz parę rachunków i zrobione!

Projektor zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informację o spełnieniu warunków oferty.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać projektor Overmax MULTIPIC 3.5c. za darmo należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity.
  2. Zaloguj się do Citi Mobile (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Jak zawsze z przyjemnością opisujemy promocje Citibank dotyczące karty Citi Simplicity. Te promocje, bez zmian, oferują bardzo przejrzyste i jasne warunki. Wielu z naszych czytelników potwierdza, że skorzystało z sukcesem z promocji dotyczących tej karty. Nie mamy więc innego wyboru, jak ocenić tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*