Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce

Zgodnie z obietnicą, publikujemy następny wpis o kolejnej ciekawej promocji: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 300 zł na zakupy w Biedronce. Jest to kolejna, bardzo atrakcyjna promocja przygotowana przez Citibank. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem i skorzystania z promocji. Promocja przedłużona do 14.01.2022!

300 zł na zakupy w Biedronce

Kilka dni temu Citibank udostępnił nową promocję. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli będziesz postępować zgodnie z naszą instrukcją, na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

Citibank, w ramach swojej najnowszej bankowej, promuje swój zdecydowanie najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Jest ona zupełnie darmowa, jeśli z niej korzystasz. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 300 zł na zakupy w Biedronce za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja będzie aktualna tylko 14.01.2022, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 300 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Onlie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo bon o wartości 300 zł na zakupy w Biedronce należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1000 zł.

W naszej opinii jest to bardzo ciekawa promocja bankowa, która może zainteresować szczególnie osoby, które znają zalety korzystania z dobrej karty kredytowej. Atrakcyjne warunki, jasne zasady promocji to to, co lubimy najbardziej. Oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*