mBank

mBankmBank (dawniej BRE Bank) – bank uniwersalny, założony w 1986 jako Bank Rozwoju Eksportu. W skład Grupy Banku wchodzi wiele spółek z sektora finansowego, m.in: Dom Maklerski mBanku.

mBank notowany jest na GPW w Warszawie. Głównym udziałowcem mBanku jest niemiecki Commerzbank, od 1994 partner strategiczny, od następnego roku udziałowiec, a w wyniku sukcesywnego zwiększania zaangażowania od 2003 posiadający około 70% udziałów w spółce. Obecnie do Commerzbanku należy 69,60% akcji spółki (dane według stanu na 31 grudnia 2013 r.).

Sprawdź aktualne promocje bankowe mBank:

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy

Z ostatnim dniem lipca dobiegła końca promocja bankowa mBanku, który oferował 600 zł zwrotu za zakupy i gwarantował niezmienność cen. Jeżeli nie zdążyłaś lub nie zdążyłeś załapać się na tę promocję, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. mBank właśnie uruchomił najnowszą edycję tej promocji, w której również gwarantuje niezmienność cen (czyli de facto bezpłatność), ale także proponuje aż 650 zł zwrotu za zakupy. Chyba żaden bank nie daje takich promocji do konta osobistego. Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy!

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 650 zł za zakupy Sprawdź szczegóły »

Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen

Jeden z naszych ulubionych banków – mBank – przygotował nową promocję dotycząca kont osobistych. Jej główne hasło brzmi: Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen. Tak na prawdę te zdanie mówi nam prawie wszystko o promocji. mBank zachęca do założenia darmowego konta osobistego, jednocześnie gwarantując, że na zawsze pozostanie ono bezpłatne, a Ty dodatkowo możesz odebrać aż 600 zł premii za korzystanie z konta. UWAGA: Promocja bankowa nieaktualna.

Otwórz konto ze zwrotem do 600 zł za zakupy oraz gwarancją niezmienności cen Sprawdź szczegóły »

Voucher 100 zł do Rossmana lub 2 podwójne zaproszenia do kina Helios zupełnie za darmo

mBank przygotował nową, bardzo fajną promocję bankową, w której rozdaje wartościowe nagrody. Jeżeli nie masz jeszcze darmowego konta w mBanku, to idealna okazja, by wreszcie je otworzyć. Sprawdź jak odebrać Voucher 100 zł do Rossmana lub 2 podwójne zaproszenia do kina Helios zupełnie za darmo. Promocja ważna tylko do 31 maja 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów nagród! Promocja bankowa nieaktualna.

Voucher 100 zł do Rossmana Sprawdź szczegóły »

Otwórz darmowe eKonto w mBanku i odbierz premie

Otwórz darmowe eKonto w mBanku i odbierz premie! mBank przygotował nową promocję swojego darmowe konta osobistego eKonto: odbierz 50 zł premii miesięcznie. Dodatkowo, konto osobiste jest oprocentowane aż na 3%, co obecnie praktycznie się nie zdarza. Sprawdź szczegóły, bo dawno nie było tak atrakcyjnego oferty konta osobistego w Polsce! Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź inne oferty bankowe kont osobistych.

Otwórz darmowe eKonto w mBanku i odbierz premie

Sprawdź szczegóły »

Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł

Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł! Już jakiś czas temu ruszyła promocja mBanku dla przedsiębiorców. Przeanalizowaliśmy wszystkie warunki i poniżej podpowiadamy co zrobić, by zdobyć 600 zł premii. Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł z nami. Sprawdź szczegóły! Oferta bankowa nieaktualna.Otwórz darmowe konto firmowe mBiznes w mBanku i zgarnij 600 zł
Sprawdź szczegóły »