Lokata Bezkompromisowa – promocje bankowe

Lokata Bezkompromisowa - promocje bankoweLokata Bezkompromisowa to jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych w Polsce, która jest oferowana przez bank BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkompromisowa – warunki:

  1. Oprocentowanie: 2,7% w skali roku – wysokie i stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty.
  2. Czas trwania lokaty: 6 miesięcy.
  3. Kwota lokaty: od 50 000 do 100 000 zł. To nam się podoba!
  4. Jeżeli zerwiesz lokatę, nie tracisz odsetek – w każdej chwili możesz zerwać lokatę, a i tak otrzymasz wypracowane odsetki.
  5. Tylko dla nowych klientów banku.

Otwórz Lokatę Bezkompromisową

Promocje bankowe Lokaty Bezkompromisowej:

Najnowsza Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Jakiś czasu temu pisaliśmy o tym, że ponownie została udostępniona przez Idea Bank Lokata Happy. Dziś mamy dla Was powrót kolejnej atrakcyjnej oferty lokaty bankowej. Przed Wami najnowsza Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas. W ramach tej 6-miesięcznej lokaty otrzymujesz oprocentowanie 2,7% w skali roku. Możesz na nią wpłacić środki o wartości od 50 tys. do 100 tys. zł. Sprawdź warunki i skorzystaj, póki oferta jest aktualna.

Najnowsza Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Nowa Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas postanowił zaproponować potencjalnym klientom nową, atrakcyjniejszą odsłonę Lokaty Bezkompromisowej. Co się zmieniło? Przede wszystkim to, co najważniejsze, czyli oprocentowanie. W stosunku do poprzedniej wersji tej lokaty, oprocentowanie wzrosło z 2,5% do 2,7%. Pozostałe warunki pozostały niezmienione. Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas to dalej lokata krótkoterminowa, bo zaledwie na 3 miesiące, na którą możesz wpłacać od 1 tys. zł do aż 100 tys. zł. Warto podkreślić, że jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki. Zapraszamy do skorzystania z tej fajnej lokaty.

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Po krótkiej przerwie BGŻ BNP Paribas ponownie udostępnił jedną z najlepszych ofert bankowych w Polsce. Lokata Bezkompromisowa to wysokie i stałe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Warto zwrócić uwagę, że jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki. Zacznij skutecznie i bezpiecznie oszczędzać od teraz! 🙂

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas (dawne BGŻ Optima)

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas (dawne BGŻ Optima) to najnowsza lokata bankowa, które powinna przypaść do gustu każdemu, kto lubi taką formę oszczędzania. Bank oferuje wysokie i stałe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1000 zł. Co jednak najważniejsze, jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki. 

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Sprawdź szczegóły »