Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Po krótkiej przerwie BGŻ BNP Paribas ponownie udostępnił jedną z najlepszych ofert bankowych w Polsce. Lokata Bezkompromisowa to wysokie i stałe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Warto zwrócić uwagę, że jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki. Zacznij skutecznie i bezpiecznie oszczędzać od teraz! 🙂

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Tak, jak wspomnieliśmy w pierwszym akapicie, uważamy, że to jedna z najlepszych ofert bankowych dostępnych w Polsce. BGŻ BNP Paribas oferuje nowym klientom bardzo atrakcyjną lokatę. Jej najważniejsze warunki to:

 1. Oprocentowanie: 2,5% w skali roku – wysokie i stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące – lokata krótkoterminowa.
 3. Kwota lokaty: od 1 000 do 100 000 zł – przystępna kwota minimalna sprawia, że Lokata Bezkompromisowa jest dostępna praktycznie dla każdego.
 4. Jeżeli zerwiesz lokatę, nie tracisz odsetek – wygodne i bezpiecznie rozwiązanie. W każdej chwili możesz zerwać lokatę a i tak otrzymasz wypracowane odsetki.
 5. Tylko dla nowych klientów banku.

 

Jak założyć Lokatę Bezkompromisową?

Założenie Lokaty Bezkompromisowej jest bardzo łatwe i zajmuje dosłownie 2 minuty. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną, kliknij „Załóż online” i wypełnij formularz, który się znajduje na stronie. Wystarczy podać podstawowe dane i zaznaczyć kilka „ptaszków”.

 

Lokata Bezkompromisowa – zalety:

 • stałe i wysokie oprocentowanie: 2,5%
 • krótki okres lokaty (3 miesiące),
 • bardzo przystępna kwota minimalna,
 • wysoka kwota maksymalna,
 • założenie lokaty zajmuje dosłownie chwilę,
 • BRAK ukrytych warunków.

 

Podsumowanie

Powtórzymy to po raz 3, ale naszym zdaniem Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas jest jedną z najlepszych ofert lokat bankowych. Wysokie i stałę oprocentowanie, przystępna kwota minimalna i wysoka maksymalna, a także krótki okres trwania lokaty sprawiają, że jest ona atrakcyjna praktycznie dla każdego. Jak dorzucimy do tego fakt, że w przypadku zerwania lokaty przed czasem, zostaną Ci wypłacone naliczone odsetki, to mamy produkt niemal idealny. Szczerze polecamy i oceniamy tę ofertę bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Aniela 14 sierpnia 2017 o 16:52 pisze:

  Super warunki!!!

 • Gienek 14 sierpnia 2017 o 16:54 pisze:

  BGŻ BNP Paribas ma bardzo fajną ofertę lokat 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*