Lokata Beztroska – nowa lokata Idea Bank

Od kilku dobrych miesięcy twierdzimy, że Lokata Happy z Idea Bank jest najlepszą lokatą bankową obecnie dostępną w Polsce. Otóż okazuje się, że od niedawna na horyzoncie pojawiła się nowa, bardzo atrakcyjna oferta, która w naszej ocenie swobodnie może walczyć o miano najlepszej lokaty w Polsce. Nowa Lokata Beztroska, bo taką nazwę nosi,  daje wysokie oprocentowanie 3,9%. Co prawda, jest to mniej o symboliczne 0,1% niż w przypadku Lokaty Happy, ale w przypadku Lokaty Beztroskiej, masz możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek. Nie wiemy jak długo ta oferta będzie dostępna, więc radzimy się pospieszyć.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.
Lokata Beztroska

Lokata Beztroska w IdeaBank – warunki

Lokata Beztroska w IdeaBank to bez wątpienia jedna z najlepszych lokat w Polsce, o ile nie najlepsza. Dlaczego tak twierdzimy? Poniżej opisaliśmy najważniejsze warunki lokaty, które są jednocześnie odpowiedzią na te pytanie. Warunki Lokaty Beztroskiej:

 1. Oprocentowanie: 3,9% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie, prawie takie jak w przypadku Lokaty Happy.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – lokata krótkoterminowa, bezpieczna i wygodna.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 1 000 000 zł – dzięki stosunkowo niskiej kwocie minimalnej lokata jest dostępna praktycznie dla każdego. Z kolei wysoki górny limit, daje możliwość także „większych inwestycji”.
 4. Możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek – zgodnie z regulaminem „Zerwanie Lokaty przed upływem Okresu Umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach Lokaty oraz wypłatą odsetek naliczonych za rzeczywisty czas przechowywania środków pieniężnych na rachunku Lokaty”.
 5. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) – często jest tak, że aby skorzystać z lokaty dostępnej w danym banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Tak, jak pisaliśmy we wstępie, Lokata Beztroska w Idea Bank może bez problemu rywalizować z Lokatą Happy o miano najlepszej lokaty bankowej. Oprocentowanie jest co prawda odrobinę niższe – 3,9% a nie 4%, ale masz możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek. Poza tym, górna granica kwoty, jaką można wpłacić na lokatę, jest tu znacznie wyższa, bo wynosi aż 1 mln zł, co daje znacznie większe możliwości.

 

Aby założyć Lokatę Beztroską w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z Lokaty Beztroskiej?

Uważamy, że warto skorzystać z Lokaty Beztroskiej w Idea Bank ponieważ:

 • wysokie i stałe oprocentowanie lokaty 3,9% to bardzo dobra oferta,
 • możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • lokatę założysz maksymalnie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych warunków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak otworzyć Lokatę Beztroską?

Otwarcie Lokaty Beztroskiej jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 3,9%!

 

Podsumowanie

Lokata Beztroska w IdeaBank, to w naszej ocenie jedna z najlepszych lokat bankowych obecnie dostępnych w Polsce. Wysokie i stałe oprocentowanie 3,9%, możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek, wysoka kwota maksymalna oraz fakt, że nie musisz zakładać dodatkowego konta osobistego, to bez wątpienia największe atuty tej oferty. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Z przyjemnością oceniamy tę lokatę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*