Lokata Beztroska – nowa lokata Idea Bank

Od kilku dobrych miesięcy twierdzimy, że Lokata Happy z Idea Bank jest najlepszą lokatą bankową obecnie dostępną w Polsce. Otóż okazuje się, że od niedawna na horyzoncie pojawiła się nowa, bardzo atrakcyjna oferta, która w naszej ocenie swobodnie może walczyć o miano najlepszej lokaty w Polsce. Nowa Lokata Beztroska, bo taką nazwę nosi,  daje wysokie oprocentowanie 3,9%. Co prawda, jest to mniej o symboliczne 0,1% niż w przypadku Lokaty Happy, ale w przypadku Lokaty Beztroskiej, masz możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek. Nie wiemy jak długo ta oferta będzie dostępna, więc radzimy się pospieszyć.
Lokata Beztroska

Lokata Beztroska w IdeaBank – warunki

Lokata Beztroska w IdeaBank to bez wątpienia jedna z najlepszych lokat w Polsce, o ile nie najlepsza. Dlaczego tak twierdzimy? Poniżej opisaliśmy najważniejsze warunki lokaty, które są jednocześnie odpowiedzią na te pytanie. Warunki Lokaty Beztroskiej:

 1. Oprocentowanie: 3,9% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie, prawie takie jak w przypadku Lokaty Happy.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – lokata krótkoterminowa, bezpieczna i wygodna.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 1 000 000 zł – dzięki stosunkowo niskiej kwocie minimalnej lokata jest dostępna praktycznie dla każdego. Z kolei wysoki górny limit, daje możliwość także „większych inwestycji”.
 4. Możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek – zgodnie z regulaminem „Zerwanie Lokaty przed upływem Okresu Umownego skutkuje zwrotem wpłaconych środków pieniężnych w ramach Lokaty oraz wypłatą odsetek naliczonych za rzeczywisty czas przechowywania środków pieniężnych na rachunku Lokaty”.
 5. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) – często jest tak, że aby skorzystać z lokaty dostępnej w danym banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Tak, jak pisaliśmy we wstępie, Lokata Beztroska w Idea Bank może bez problemu rywalizować z Lokatą Happy o miano najlepszej lokaty bankowej. Oprocentowanie jest co prawda odrobinę niższe – 3,9% a nie 4%, ale masz możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek. Poza tym, górna granica kwoty, jaką można wpłacić na lokatę, jest tu znacznie wyższa, bo wynosi aż 1 mln zł, co daje znacznie większe możliwości.

 

Aby założyć Lokatę Beztroską w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z Lokaty Beztroskiej?

Uważamy, że warto skorzystać z Lokaty Beztroskiej w Idea Bank ponieważ:

 • wysokie i stałe oprocentowanie lokaty 3,9% to bardzo dobra oferta,
 • możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • lokatę założysz maksymalnie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych warunków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • IdeBank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak otworzyć Lokatę Beztroską?

Otwarcie Lokaty Beztroskiej jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 3,9%!

 

Podsumowanie

Lokata Beztroska w IdeaBank, to w naszej ocenie jedna z najlepszych lokat bankowych obecnie dostępnych w Polsce. Wysokie i stałe oprocentowanie 3,9%, możliwość zerwania depozytu bez utraty odsetek, wysoka kwota maksymalna oraz fakt, że nie musisz zakładać dodatkowego konta osobistego, to bez wątpienia największe atuty tej oferty. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Z przyjemnością oceniamy tę lokatę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*