Lokata HIT w Idea Bank

Lokata HIT to najnowsza oferta lokaty w banku Idea Bank, który od lat słynie z najlepszych lokat bankowych w Polsce. W ubiegłym roku furorę robiła najnowsza odsłona Lokaty Happy. Bank odszedł od tej oferty i zastąpił ją właśnie Lokatą HIT. W ramach tej 3-miesięcznej lokaty otrzymujesz oprocentowanie w wysokości aż 3,4% w skali roku. Biorąc pod uwagę chyba najwyższe dostępne w Polsce oprocentowanie i krótki termin lokaty, twierdzimy, że jest to obecnie najlepsza lokata bankowa dostępna w Polsce. Sprawdź szczegóły i oszczędzaj z nami 🙂

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź nowszą, lepszą wersję: Lokata HAPPY.

Lokata HIT w Idea Bank

Lokata HIT w Idea Bank – warunki

Lokata HIT w Idea Bank to w naszej opinii najlepsza lokata dostępna obecnie w Polsce. Poniżej dość szczegółowo opisaliśmy warunki tej lokaty. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zrozumiesz, dlaczego tak dobrze oceniamy tę ofertę bankową. Warunki lokaty HIT:

 1. Oprocentowanie: 3,4% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie lokaty. Obecnie chyba najwyższe dostępne w Polsce!
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – lokata krótkoterminowa, więc nie ma obaw przed „zamrożeniem” środków na dłuższy okres czasu.
 3. Kwota lokaty: od 500 do 1 000 000 zł – niska kwota minimalna, dzięki czemu lokata jest dostępna praktycznie dla każdego.
 4. Tylko dla nowych klientów.
 5. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) w Idea Bank – często jest tak, że aby skorzystać z oferty lokaty danego banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Aby założyć lokatę HIT w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Zajmie Ci to maksymalnie 2-3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty HIT?

Jeszcze nie przekonaliśmy Cię do założenia Lokaty HIT w Idea Bank? Mamy kilka dodatkowych argumentów, które liczymy, że Cię przekonają do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty bankowej. Uważamy, że warto skorzystać z lokaty HIT w Idea Bank między innymi dlatego, że:

 • bank oferuje bardzo wysokie i stałe oprocentowanie,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • założenie lokaty HIT zajmuje dosłownie chwilę,
 • brak ukrytych haczyków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • Idea Bank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak skorzystać z lokaty Happy?

Założenie lokaty HIT jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 2-3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 3,4%!

 

Podsumowanie

Lokata HIT w Idea Bank, tow naszej opinii, najlepsza lokata bankowa dostępna obecnie na polskim rynku. Bank oferuje bardzo atrakcyjne i przejrzyste warunki: oprocentowanie 3,4% przy lokacie na 3 miesiące. Dzięki bardzo niskiej kwocie minimalnej (500 zł) lokata Happy jest dostępna praktycznie dla każdego. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty lokaty HIT w Idea Bank. Z przyjemnością polecamy wszystkim tę lokatę i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Piotr Janicki 9 stycznia 2019 o 13:02 pisze:

  Mam nadzieję, że jeszcze zdążę się załapać! Trzymajcie kciuki!

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*