Lokata Happy Pro w Idea Bank – nowa lepsza odsłona

Jakiś czas temu Idea Bank ponownie udostępnił potencjalnym klientom Lokatę Happy z oprocentowaniem 4%. Od tej pory ta lokata boje rekordy popularności na naszym blogu. Nic dziwnego! Ten bank słynie z najlepszej oferty lokat w Polsce. Teraz na potwierdzenie tych słów, Idea Bank przywrócił kolejną ofertę lokaty, która była kiedyś bardzo popularna. Lokata Happy Pro w Idea Bank to fantastyczna oferta dla każdego, kto ma trochę więcej pieniędzy, które chce wpłacić na dobrą krótkoterminową lokatę. Lokata Happy Pro to lokata 3-miesięczna, która oferuje co prawda odrobinę niższe oprocentowanie niż Lokata Happy, bo 3,5% w skali roku, ale za to kwota maksymalna, jaką możesz wpłacić na tę lokatę to aż 400 tys. zł. Aż 20 razy więcej niż w przypadku Lokaty Happy. Dodatkowo, możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek. Sprawdź szczegóły!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne lokaty bankowe.

Lokata Happy Pro w Idea Bank

Lokata Happy Pro w IdeaBank – warunki

Lokata Happy Pro w IdeaBank to bardzo dobra lokata. Warunki zbliżone do Lokaty Happy, ale tutaj mamy dużo większą kwotę maksymalną, jaką możesz wpłacić na tę lokatę. Sprawdź najważniejsze warunki tej lokaty:

 1. Oprocentowanie: 3,5% w skali roku – bardzo wysokie oprocentowanie lokaty.
 2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące  – lokata krótkoterminowa, więc nie ma obawy przed „zamrożeniem” środków na dłuższy okres.
 3. Kwota lokaty: od 20 000 do 400 000 zł – lokata skierowana do osób z trochę większymi oszczędnościami.
 4. Tylko dla nowych klientów.
 5. Możesz zerwać lokatę bez utraty odsetek.
 6. NIE musisz otwierać żadnego dodatkowego konta (np. osobistego) w Idea Bank – często jest tak, że aby skorzystać z oferty lokaty danego banku, musisz również założyć w nim konto osobiste. Tutaj nie ma takiego wymogu, co jest bardzo wygodne.

Warunki lokaty Happy Pro uległy poprawie od ostatniej edycji. Po 1, Idea Bank oferuje wyższe oprocentowanie – teraz jest to 3,5% w skali roku, a wcześniej było tylko 3%.  Po 2, kwota maksymalna wzrosła 4-krotne, bo ze 100 tys. aż do 400 tys. zł. Po 3, teraz masz możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek. Było dobrze, a teraz jest po prostu świetnie. Polecamy!

Aby założyć lokatę Happy Pro w Idea Bank wejdź na tę specjalną stronę banku i wypełnij prosty formularz. Cały proces zajmie Ci maksymalnie 3 minuty.

 

Dlaczego warto skorzystać z lokaty Happy Pro?

Jeszcze nie przekonaliśmy Cię do założenia lokaty Happy Pro w Idea Bank? Przygotowaliśmy kilka argumentów, które mamy nadzieję, że przekonają Cię do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty bankowej. Uważamy, że warto skorzystać z lokaty Happy Pro w Idea Bank ponieważ:

 • bank oferuje wysokie i stałe oprocentowanie lokaty,
 • istnieje możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek,
 • lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie zamrażasz środków finansowych na długi okres,
 • lokatę założysz dosłownie w ciągu 3 minut,
 • brak ukrytych haczyków w umowie,
 • NIE musisz zakładać konta ani korzystać z innych usług Idea Bank,
 • Idea Bank słynie z najlepszych lokat i dobrej obsługi klienta.

 

Jak skorzystać z lokaty Happy?

Założenie lokaty Happy jest bardzo łatwe i zajmuje maksymalnie 3 minuty:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę Idea Bank.
 2. Kliknij „Załóż online” i wypełnij prosty formularz.
 3. Przelej pieniądze na wskazane konto i ciesz się z lokaty 3,5%!

 

Podsumowanie

Lokata Happy Pro w IdeaBank, to w naszej opinii, jedna z najlepszych lokat bankowych dostępnych obecnie w Polsce. Idea Bank oferuje atrakcyjne warunki: lokata na 3 miesiące i oprocentowanie aż 3,5% dla środków nawet do 400 tys. zł. Bez wahania oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*