BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP ParibasBank BGŻ BNP Paribas S.A. – bank z siedzibą w Warszawie powstały przez połączenie Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. Prezesem zarządu banku od września 2015 jest Tomasz Bogus.

Sprawdź aktualne promocje bankowe Bank BGŻ BNP Paribas:

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Pisaliśmy ostatnio o tym, że BGŻ BNP Paribas ponownie udostępnił bardzo atrakcyjną ofertę bankową – Lokatę Bezkompromisową. Teraz mamy dla Was jeszcze ciekawszą propozycję. Lokata Bezkarna to lokata krótkoterminowa (3 miesiące), która oferuje jeszcze wyższe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Najważniejsze jednak zostawiliśmy na koniec – gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Koniecznie sprawdź tę ofertę póki jest aktualna!

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas

Po krótkiej przerwie BGŻ BNP Paribas ponownie udostępnił jedną z najlepszych ofert bankowych w Polsce. Lokata Bezkompromisowa to wysokie i stałe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Warto zwrócić uwagę, że jeśli zerwiesz lokatę przed czasem i tak zostaną wypłacone Ci wypracowane odsetki. Zacznij skutecznie i bezpiecznie oszczędzać od teraz! 🙂

Lokata Bezkompromisowa w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Bezpłatne Konto Optymalne – odbierz 300 zł premii!

Już kilka razy wspominaliśmy na naszym blogu o produktach przygotowanych przez bank BGŻ BNP Paribas. Do tej pory były to jednak lokaty. Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić bezpłatne konto osobiste o wdzięcznej nazwie: Konto Optymalne. Bank oferuje bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę debetową. Dodatkowo, w ramach promocji „Konto z Money Back” możesz uzyskać aż 300 zł premii. Sprawdź warunki. Promocja limitowana czasowo.

Konto Optymalne Sprawdź szczegóły »

Voucher 400 zł do morele.pl za założenie bezpłatnej karty

Nasz blog funkcjonuje już prawie od roku i zdecydowanie najpopularniejsze są promocje bankowe przygotowane przez Citibank. Na nasze urodziny mamy więc dla Was kolejną promocję tego banku. Tym razem, za założenie bezpłatnej karty, możesz odebrać voucher 400 zł do morele.pl. Co ważne, aby odebrać ten voucher, NIE musisz wydać żadnej określonej kwoty. Voucher otrzymasz za założenie karty i zalogowanie się do bankowości elektronicznej. Promocja bankowa nieaktualna.

Voucher 400 zł do morele.pl Sprawdź szczegóły »

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas to umowna nazwa, jaką nadaliśmy nowej odsłonie Lokaty Bezkarnej, o której pisaliśmy na naszym blogu jakieś 2 miesiące temu. Skąd taka nazwa? Nowa Lokata Bezkarna zachowała wszystkie najważniejsze atuty wcześniejszej oferty. Zmianie uległo jednak oprocentowanie – wzrosło z 3% do 3,20%. Sprawdź szczegóły tej oferty bankowej. Promocja bankowa nieaktualna.

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »