Zyskowne w koncie – odbierz 200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas ostatnio mocno uaktywnił się pod względem nowych promocji. Dziś mamy dla Was najnowszą promocję: Zyskowne w koncie. W ramach tej promocji możesz odebrać 200 zł za założenie i korzystanie z Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Sprawdź co należy zrobić, by odebrać premię 200 zł nie ponosząc żadnych kosztów.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne promocje Konta Optymalnego.
Zyskowne w koncie

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Wielokrotnie pisaliśmy na naszym blogu o tym koncie, więc tym razem przedstawimy tylko najważniejsze informacje. Konto Optymalne to bezpłatne konto osobiste, które znajduje się w ofercie banku BGŻ BNP Paribas. Bank oferuje swoim klientom naprawdę fajne warunki:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce oraz bankomatów grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 

Jak wziąć udział w promocji Zyskowne w koncie?

1. Zarejestruj się w promocji
Złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego na tej specjalnej stronie promocyjnej do 25.11.2018.
Radzimy się pospieszyć, ponieważ ta promocja dostępna tylko dla pierwszych 1000 osób!

2. Otwórz konto
Wniosek o otwarcie Konta Optymalnego można składać do dnia 25.11.2018., a umowa musi zostać zawarta do 12.12.2018.

3. Korzystaj z konta
A. Otwórz Konto Optymalne i do 31.12.2018 aktywuj aplikację GOmobile.
B. W każdym z miesięcy od grudnia 2018 r. do marca 2019. wykonaj min. 3 przelewy z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub Aplikacji GOmobile) oraz zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji Zyskowne w koncie może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku, oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

 

Kiedy otrzymasz premię 200 zł?

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za otwarcie konta, aktywację Aplikacji GOmobile do 31 grudnia 2018 r. oraz wykonanie min. 3 przelewów środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOmobile) i otrzymanie Wpływów na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy: grudzień 2018 r. – styczeń 2019 r.

Informację o nagrodzie otrzymasz do 15 lutego 2019 r., a przelew do 28 lutego 2019 r.

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za wykonanie min. 3 przelewów środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOmobile) i otrzymanie Wpływów na Konto Osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł w każdym z miesięcy: luty 2019 r. – marzec 2019 r.

Informację o nagrodzie otrzymasz do 19 kwietnia 2019 r., a przelew do 30 kwietnia 2019 r.

 

Podsumowanie

Nowa promocja banku BGŻ BNP Paribas pt. Zyskowne w koncie jest, w naszej ocenie, bardzo atrakcyjna i jeśli nie jesteś jeszcze posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, jest to idealny moment by je założyć. Oceniamy tę promocję bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*