Załóż bezpłatną kartę w BGŻ BNP Paribas i odbierz bon 200 zł do sklepu IKEA

Co powiecie na drugą z rzędu ciekawą promocję bankową oferowaną przez BGŻ BNP Paribas? Niedawno pisaliśmy o promocji dotyczącej ich konta osobistego. Dziś mamy dla Was coś jeszcze bardziej interesującego: Załóż bezpłatną kartę w BGŻ BNP Paribas i odbierz bon 200 zł do sklepu IKEA. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon zupełnie za darmo. Promocja bankowa nieaktualna.

Załóż bezpłatną kartę w BGŻ BNP Paribas i odbierz bon 200 zł do sklepu IKEA

 

Karta w BGŻ BNP Paribas

W ramach opisywanej przez nas promocji, bank BGŻ BNP Paribas promuje jeden ze swoich najpopularniejszych produktów. Chodzi o kartę kredytową MasterCard Standard (sugerujemy wybrać tę kartę, ponieważ MasterCard Gold jest droższa jeśli jej nie anulujemy).

Warunki karty MasterCard Standard:

 • 0 zł za wydanie karty,
 • 0 zł opłaty rocznej (pod warunkiem wykonania płatności kartą łączną min. 500 zł w ciągu 2 kolejnych okresów rozliczeniowych); Opłata 2 roku wynosi 72 zł, ale z karty można zrezygnować od razu w pierwszym roku, po odebraniu nagród,
 • 0 zł za transakcje bezgotówkowe,
 • o zł za dostarczenie karty listem,
 • Okres bezodsetkowy: 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że NIE będzie naliczanych żadnych odsetek
 • RRSO – 14,29% – naliczane jest tylko wtedy gdy nie spłacimy karty terminowo, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy.

 

Kto może skorzystać z promocji? 

Bank BGŻ BNP ParibasW promocji mogą wziąć udział zarówno obecni jak i nowy klienci banku BGŻ BNP Paribas. Wystarczy, że nie posiadałaś lub nie posiadałeś karty kredytowej w tym banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nawet, jeżeli zainteresowała Cię opisana przez nas wcześniej promocja i jesteś obecnie właścicielem Konta Optymalnego, to wciąż możesz wziąć udział także w tej promocji.

 

Jak w 2 krokach odebrać bon 200 zł do sklepu IKEA?

Krok 1: Złóż wniosek

Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o kartę kredytową MasterCard Standard. Następnie przeprowadzisz krótką rozmowę z konsultantem i podpiszesz umowę z bankiem.

UWAGA: Promocja ważna tylko do 18 listopada 2018!

 

Krok 2: Korzystaj z karty

W pierwszych dwóch miesiącach, liczonych od daty podpisania umowy o kartę, należy wykonać transakcje kartą na kwotę min. 2 000 zł.

Sugerujemy to zrobić jak najszybciej! Zgodnie z regulaminem, o przyznaniu nagrody decyduje data wykonania transakcji kartą.

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że to duża kwota. Jeśli jednak będziesz regularnie korzystać z karty, nie będzie to żaden problem. Wystarczy, że w ciągu tych 2 miesięcy większość płatności wykonasz kartą (w sklepie, na stacji benzynowej, w restauracji). Możesz opłacić też kartą rachunki za telefon, internet czy dodatkowe zajęcia (swoje lub dzieci).

Co ważne, możesz wykonać dziesiątki transakcji, które w sumie osiągną wartość 2000 zł lub możesz po prostu wykonać 1 większy zakup np. telewizor, komputer czy konsolę.

 

Bon 200 zł do sklepu IKEA

Jeśli spełnisz opisane przez nas powyżej warunki promocji, to najpóźniej do 20 lutego 2019 zostanie do Ciebie wysłana pocztą karta podarunkowa do sklepu IKEA o wartości 200 zł.

Warunki korzystania z karty podarunkowej:

 • kartę można wykorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym,
 • można z niej korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich środków,
 • jest ważna bezterminowo.

Bon 200 zł do sklepu IKEA

 

Podsumowanie

Cieszymy się, że banki przygotowują takie fajne promocje bankowe. Bank BGŻ BNP Paribas udostępnił swoim obecnym oraz potencjalnym klientom bardzo atrakcyjną ofertę. Nie dość, że bank oferuję Ci dobrą kartę kredytową, która nie będzie Cię nic kosztowała, to jeszcze otrzymasz kartę podarunkową do sklepu IKEA o wartości 200 zł. Naszym zdaniem to bardzo korzystny dla klientów układ, dlatego oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Michalina Sokół 8 października 2018 o 19:56 pisze:

  Bardzo fajna promocja. Wniosek złożony 🙂 Dzięki Mamonki!

 • Waldemar 9 października 2018 o 16:37 pisze:

  Bardzo mi się podoba, że bank nie kombinuje i warunki promocji są bardzo proste i jasne 🙂

 • Emi Emi 10 października 2018 o 12:07 pisze:

  Uwielbiam IKEĘ!

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*