Załóż darmowe konto osobiste i odbierz 2 bilety do kina Helios za darmo

Mamy dla Was nową, bardzo atrakcyjną promocję bankową, przygotowaną tym razem przez Nest Bank. Załóż darmowe konto osobiste i odbierz 2 bilety do kina Helios za darmo. Promocja ważna tylko do 28 kwietnia 2017, ale w przypadku wyczerpania puli voucherów promocja może być zakończona wcześniej. Sprawdź szczegóły i odbierz 2 bilety do kina Helios bez żadnych opłat. Promocja bankowa nieaktualna.

2 bilety do kina Helios za darmo

 

Odbierz 2 bilety do kina Helios za darmo

Nest Bank oferuje voucher o wartości do 50 zł w formie elektronicznej, obejmujący dwa pojedyncze zaproszenia do wybranego kina Helios, działającego na terenie Polski.

Aby odebrać voucher:

 1. Wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i wpisz swój adres e-mail i kliknij „Zarejestruj się” (w ten sposób zostanie założony profil Uczestnika na Stronie Promocyjnej).
 2. Złóż wniosek o darmowe konto osobiste Nest Konto na tej stronie promocyjnej.
 3. Dokonaj transakcji kartą wydaną do Nest Konta na kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).

Voucher zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do dnia 18 lipca 2017. Voucher wysłany zostanie pocztą na adres e-mail, który podasz na stronie promocyjnej. Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy od daty wysłania.

 

Nest Bank – konto osobiste

Nest Konto to bezpłatne konto osobiste:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty płatniczej,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicą,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za przelew na e-mail lub SMS.

Trudno znaleźć tak dobrą ofertę jeśli chodzi o konta osobiste w Polsce! Załóż konto teraz!

 

Nest Bank

Nest Bank - logoNest Bank – polski bank mobilny, założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART. Pomysłodawcą był Sławomir Lachowski, który był również twórcą mBanku.

Nest Bank przygotował swoją ofertę głównie z myślą o finansach rodzinnych. Chyba nie było do tej pory w Polsce banku, który tak mocno podkreślałby nastawienie „rodzinne”. Nest Bank oferuje darmowe konta indywidualne i wspólne, rachunki oszczędnościowe i atrakcyjne lokaty.

Nest Bank wyróżnia się mobilnością, wykorzystaniem aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania w całej Europie. Smart Bank nie posiadał placówek. Od 1 lipca 2016 klienci mogli obsługiwać swoje konta za poprzez placówki stacjonarne BIZ Banku. Od 28 października 2016 Bank SMART zmienił nazwę na Nest Bank.

 

Podsumowanie

Najnowsza promocja Nest Banku, w której każdy może odebrać 2 bilety do kina Helios za darmo, to bardzo fajna oferta. Jak weźmiemy pod uwagę, że te bilety otrzymasz za założenie zupełnie darmowego Nest Konta, to brzmi to jeszcze lepiej. Zapraszamy do dobierania biletów do kina! Oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Migotek 18 kwietnia 2017 o 11:37 pisze:

  Fajna opcja 🙂

 • Ola Ala 20 kwietnia 2017 o 19:30 pisze:

  Odkąd napisaliście o bezpłatnym koncie oferowanym przez Nest Bank zastanawiałam się nad założeniem Nest Konta. Promocja, w którym otrzymam 2 bilety do kina Helios zdecydowanie mnie przekonała. Wniosek wypełniony! 🙂

 • Julek 20 kwietnia 2017 o 19:47 pisze:

  Wniosek wypełniony, czekam na moje bilety 😀

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*