Nest Bank – promocje bankowe

Nest Bank - promocje bankoweNest Bank to polski bank mobilny założony w 2014 roku pod nazwą Bank SMART, jako część FM Bank PBP S.A. Pomysłodawcą Banku SMART był Sławomir Lachowski, twórca mBanku.

Bank ten skupia się na finansach rodzinnych. Wydaje nam się, że nie było do tej pory na polskim rynku banku, który tak podkreślałby nastawienie „rodzinne”. Bank oferuje darmowe konta indywidualne i wspólne, dobre rachunki oszczędnościowe i atrakcyjne lokaty.

Wyróżnikiem Nest Banku jest także jego mobilność, wykorzystanie aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania – Europa. Początkowo, jako Smart Bank, nie posiadał placówek. Od 1 lipca 2016 klienci mogli obsługiwać swoje konta za pośrednictwem placówek stacjonarnych BIZ Banku. Od 28 października 2016 bank zmienił nazwę z Bank SMART na Nest Bank.

Promocje bankowe Nest Bank:

Odbierz bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie konta w Nest Bank

Nest Bank, o którym już kilkukrotnie pisaliśmy podczas analizy ich ofert bankowych, przygotował bardzo fajną promocję, by pozyskać nowych klientów dla swojego bezpłatnego konta osobistego. W ramach tej specjalnej akcji promocyjnej Nest Bank oferuje bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie Nest Konta. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon 200 zł do sklepu Rossmann zupełnie za darmo! Promocja bankowa nieaktualna.

Odbierz bon 200 zł do sklepu Rossmann za założenie konta w Nest Bank Sprawdź szczegóły »

Załóż darmowe konto osobiste i odbierz 2 bilety do kina Helios za darmo

Mamy dla Was nową, bardzo atrakcyjną promocję bankową, przygotowaną tym razem przez Nest Bank. Załóż darmowe konto osobiste i odbierz 2 bilety do kina Helios za darmo. Promocja ważna tylko do 28 kwietnia 2017, ale w przypadku wyczerpania puli voucherów promocja może być zakończona wcześniej. Sprawdź szczegóły i odbierz 2 bilety do kina Helios bez żadnych opłat. Promocja bankowa nieaktualna.

2 bilety do kina Helios za darmo Sprawdź szczegóły »

Karta podarunkowa Orlen 300 zł

Pisaliśmy już o koncie firmowym w Nest Banku i jego największych zaletach. Nic się nie zmieniło i wciąż jest to dobre darmowe konto firmowe. Nest Bank oferuje bezpłatne założenie i prowadzenie konta, a także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe. Dodatkowo niedawno ruszyła promocja, w ramach której, przy założeniu konta firmowego w Nest Banku czeka na Ciebie karta podarunkowa Orlen 300 zł. Promocja bankowa nieaktualna.
Karta podarunkowa Orlen 300 zł Sprawdź szczegóły »

Konto firmowe Nest Bank

Nest Bank, który zdobywa ostatnio dużą popularność przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców. Konto firmowe Nest Bank jest bardzo atrakcyjną ofertą dla każdego, kto lubi darmowe konta firmowe. Bezpłatne założenie i prowadzenie konta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe to tylko niektóre z zalet najnowszego nowego konta firmowego na rynku. Sprawdź warunki!

Konto firmowe Nest Bank Sprawdź szczegóły »

Nest Bank – konto oszczędnościowe

Nest Bank – konto oszczędnościowe to oferta bankowa, która może przypaść do gustu wielu z Was. Mamy tu na myśli szczególnie osoby, które preferują oszczędzanie w długim terminieKonto Nest Oszczędności to idealna oferta dla osób, które planują oszczędzanie na 15 lat lub dłużej. Dodatkowo premiowane są osoby z dużą liczbą dzieci – im więcej potomków masz, tym większe premie zgarniasz. Sprawdź jak zgarnąć 7% już w drugim roku oszczędzania!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne oferty Nest Banku.

Nest Bank - konto oszczędnościowe Sprawdź szczegóły »