Karta podarunkowa Orlen 300 zł

Pisaliśmy już o koncie firmowym w Nest Banku i jego największych zaletach. Nic się nie zmieniło i wciąż jest to dobre darmowe konto firmowe. Nest Bank oferuje bezpłatne założenie i prowadzenie konta, a także darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe. Dodatkowo niedawno ruszyła promocja, w ramach której, przy założeniu konta firmowego w Nest Banku czeka na Ciebie karta podarunkowa Orlen 300 zł. Promocja bankowa nieaktualna.
Karta podarunkowa Orlen 300 zł

 

Konto firmowe w Nest Banku

Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o warunki konta firmowego w Nest Banku:

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za wydanie karty,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet.

Jest to naprawdę atrakcyjne konto firmowe 🙂

 

Karta podarunkowa Orlen 300 zł

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, Nest Bank uruchomił specjalną promocję bankową, która ma zachęcić potencjalnych klientów do założenia konta firmowego. Jeżeli zdecydujesz się na założenie darmowego konta firmowego w Nest Banku, możesz otrzymać kartę podarunkową Orlen o wartości 300 zł.

Co zrobić, by zyskać kartę podarunkową o wartości 300 zł?

  • Przez 3 kolejne miesiące otrzymasz po 50 zł za aktywne korzystanie z konta.
  • 150 zł na start na założenie BIZnest Konta i pierwszy przelew do US oraz wpływ 1000 zł na konto.

Karta podarunkowa Orlen 300 zł czeka na Ciebie. Tankuj i rób zakupy na stacjach Orlen i BLISKA, płacąc kartą podarunkową.

Karta podarunkowa Orlen 300 zł

 

Nest Bank

Nest Bank - logoNest Bank to polski bank mobilny. Pomysłodawcą był Sławomir Lachowski, który jest również twórcą mBanku. Od 28 października 2016 Bank SMART zmienił nazwę na Nest Bank.

Nest Bank przygotował bardzo atrakcyjną ofertę produktów finansowych, często oferując bezpłatne usługi.

Nest Bank wyróżnia się mobilnością, wykorzystaniem aplikacji mobilnej do pełnego dostępu do oferty oraz arena działania w całej Europie.

 

Podsumowanie

Nic się nie zmieniło od naszego ostatniego wpisu jeśli chodzi o konto firmowe Nest Bank. Dalej jest to w naszej opinii jedno z najlepszych kont firmowych dostępnych na polskim rynku. Bezpłatne założenie i prowadzenie konta, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i internetowe przelewy krajowe są bardzo dużymi atutami tego konta. Dodatkowo, w ramach tej nowej promocji bankowej, możesz odebrać kartę podarunkową Orlen o wartości 300 zł. Dlatego bez wahania polecamy konto firmowe Nest Bank  i oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
  • Driver 10 kwietnia 2017 o 04:06 pisze:

    Super, przyda mi się bon o wartości 300zł na paliwo 😀

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*