Zyskaj z kartą kredytową Millennium Bank – odbierz do 960 zł premii

Millennium Bank dosłownie przed chwilą uruchomił swoją najnowszą promocję. Promocja Zyskaj z kartą kredytową Millennium, bo taką nazwę nosi najnowszy event banku, ma na celu dotarcie do nowych klientów z ofertą karty kredytowej Visa Impresja. W ramach tej promocji każdy użytkownik, który zdecyduje się na wyrobienie tej karty może zgarnąć premię w wysokości aż 960 zł. Sprawdź co trzeba zrobić, by odebrać tak wysoką premię zupełnie za darmo. Promocja bankowa nieaktualna.

Promocja "Zyskaj z kartą kredytową Millennium"

Zyskaj z kartą kredytową Millennium

W ramach promocji Zyskaj z kartą kredytową Millennium, możesz zupełnie za darmo odebrać aż 960 zł premii. Wystarczy, że zdecydujesz się na założenie karty Visa Impresja w Banku Millennium, a następnie będziesz z niej regularnie korzystał.

Zgodnie z regulaminem, NIE musisz wygrać żadnego losowania. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę. Pamiętaj, że od tej nagrody nie musisz płacić podatku.

 

Karta Visa Impresja

Karta Visa Impresja to bardzo dobra karta kredytowa z bardzo atrakcyjnymi warunkami. Visa Impresja jest przede wszystkim zupełnie darmowa jeśli będziesz wykonywał nową kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. W innym wypadku, opłata za kartę wynosi 7,99 zł miesięcznie.

Ponadto, Karta Visa Impresja oferuje:

 • Do 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach Partnerów (aż do 760 zł rocznie), niezależnie od innych promocji i rabatów;
 • Korzystne raty – możesz rozłożyć wykorzystany limit lub wybrane transakcje na atrakcyjne miesięczne raty;
 • Pakiet Assistance Impresja – dzięki niemu nie musisz się martwić zepsutym samochodem, przebitą oponą, przeprowadzką, awarią sprzętu domowego.

 

Dodatkowe korzyści

Karta Visa Impresja oferuje wiele dodatkowych korzyści, które na pewno warto wziąć pod uwagę przy wyborze karty kredytowej:

 • Pełne bezpieczeństwo – atrakcyjny Pakiet Bezpieczeństwa, w skład którego wchodzi usługa Powiadamiania SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń Ochrona karty;
 • Płatności zbliżeniowe telefonem – wygodny sposób na płacenie bez portfela. Wystarczy aktywować bezpłatnie kartę wirtualną i wygodnie płacić telefonem;
 • Wygoda płatności – komfortowe zakupy w sklepach i internecie oraz płatności w ramach limitu karty;
 • Wygodne Raty (RRSO 12,58%) – program kredytowy Wygodne Raty pozwala na spłatę wydatków dokonanych kartą kredytową w równych, korzystnie oprocentowanych ratach;
 • 3D-Secure – gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie dzięki bezpłatnej usłudze 3D-Secure;
 • Komfort i wygoda – kontrola wydatków dzięki ustalonym przez siebie limitom dziennym. W każdej chwili możesz również sprawdzić stan swoich środków na koncie.

 

Promocja konta osobistego – odbierz 200 zł!

Kartę kredytową Visa Impresja w Millennium Bank możesz założyć w momencie, gdy posiadasz konto osobiste w banku Millennium. Jeśli nie masz jeszcze konta w tym banku, to mamy dla Ciebie kolejną interesującą wiadomość. Niedawno ruszyła promocja Korzystaj i zdobądź 200 zł. Łatwo się domyślić, że to promocja, w której możesz otrzymać dodatkowe 200 zł za założenie i korzystanie z konta osobistego. Warunki promocji są jasne i w skrócie przedstawiają się tak:

1. Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student
Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą debetową do 27.03.2020 na tej specjalnej stronie promocyjnej banku i wyraź zgody marketingowe. Do 31.03.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta.

2. Korzystaj aktywnie z konta
Zasil nowe konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM w każdym z trzech miesięcy (w kwietniu, maju i czerwcu) oraz aktywuj aplikację mobilną do 31.06.2020.

3. Odbierz 200 zł!
Do 20 .07.2020 na Twoje konto trafi 200 zł premii!

 

Konto osobiste w Millennium Bank

Warto dodać, że konto osobiste w Millennium Bank jest w zasadzie kontem bezpłatnym:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego.
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,
 • 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty.

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. W przypadku braku wpływu lub braku 1 płatności kartą lub BLIKIEM, opłata za prowadzenie Konta 360° i obsługę karty debetowej wynosi 15 zł/miesięcznie.

 

3 proste kroki by odebrać 960 zł premii

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej „Zyskaj z kartą kredytową Millennium” zaloguj się na swoje konto w banku i złóż wniosek w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 31 marca 2020 roku.

UWAGA: Promocją objętych jest pierwszych 10 000 wniosków o kartę kredytową. Promocja dopiero ruszyła, ale radzimy się spieszyć 🙂

Jeśli nie masz jeszcze konta w banku Millennium, możesz je założyć na tej stronie banku.

 

Krok 2. Korzystaj z karty

Wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy. 200 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 

Krok 3. Rób zakupy

Warto robić zakupy z kartą Visa Impresja! Millennium Bank oferuje do 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach. Możesz w ten sposób zyskać aż do 760 zł rocznie premii.

Sklepy partnerzy

Bardzo wygodne jest to, że robiąc zakupy w tych sklepach, nie musisz pytać o zwrot do 5% wydatków w sklepie. Bank automatycznie naliczy go na rachunek Twojej karty.

Zwrot 5% wartości transakcji dokonanych kartą w sklepach partnerów jest księgowany na rachunku Twojej karty na początku każdego miesiąca, a w przypadku sieci Carrefour jest udzielany od razu w postaci e-Bonu.

 

Podsumowanie

Promocja Zyskaj z kartą kredytową Millennium jest naszym zdaniem bardzo ciekawą ofertą dla każdego, kto szuka dobrej karty kredytowej i chciałby przy okazji zgarnąć bardzo atrakcyjną premię. Każdy klient może bowiem zgarnąć 200 zł na start i aż do 760 zł rocznie. To nam się podoba!

Podsumowując, aby zgarnąć 960 zł premii:

 1. Wypełnij wniosek o założenie konta osobistego w Millennium Bank (możesz zgarnąć jeszcze dodatkowe 200 zł), jeśli jeszcze go nie posiadasz.
 2. Złóż wniosek o kartę Visa Impresja w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 31 marca 2020.
 3. Wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy. 200 zł wróci na rachunek Twojej karty.
 4. Otrzymasz 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach. Możesz w ten sposób zyskać aż do 760 zł premii rocznie.

Brzmi dobrze, prawda? Nie możemy postąpić inaczej niż ocenić tę promocję bankową 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*