Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

Citibank co kilka miesięcy proponuje nam nowe promocje bankowe. Właśnie wystartowała najnowsza promocja Citibanku. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo! To jedno zdanie idealnie podsumowuje tę promocję. Sprawdź co należy zrobić by odebrać voucher o wartości 400 zł do Biedronki zupełnie za darmo. Promocja bankowa nieaktualna.

Załóż kartę w Citi i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

 

Voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

W najnowszej promocji bankowej Citibank możesz odebrać voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo. Zgodnie z regulaminem, liczba voucherów jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swój voucher i NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank, inaczej niż to było przy poprzednich edycjach, oferuje tylko jedną kartę. Na szczęście do tej promocji została wybrana bezpłatna karta Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeanalizowaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citi. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę.

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat. Jeżeli chcesz, możesz zrezygnować z karty nawet w dniu, w którym odbierzesz swój voucher do Biedronki.

 

Dlaczego Citibank rozdaje vouchery za darmo?

Citi

Citibank rozdaje vouchery za darmo, głównie po to, by zyskać nowych klientów. Bank oferuje w promocji swoje karty, ale należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać voucher o wartości 400 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrac voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej strony promocyjnej. Udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy nie mieli karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące
 • dochód w wysokości minimum 1200 zł

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat
 • firma powinna być prowadzona przez mininum 2 lata

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości minimum 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia formularza, doradca banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz się zalogować przynajmniej raz najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Przy promocjach kart kredytowych często banki wymagają, by klient zapłacił nową kartą np. kilka tysięcy złotych w ciągu 3 pierwszych miesięcy. W ten sposób warunkowane jest odebranie nagrody. W tym wypadku NIC takiego nie ma. NIE musisz wydać żadnej z góry określonej kwoty pieniędzy by odebrać voucher do Biedronki.

Dokonaj po prostu 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kwota transakcji nie ma najmniejszego znaczenia. Możesz 5 razy kupić paczkę Tic-Tacków 😉

Voucher elektroniczny o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

 

Podsumowanie

Co zrobić, aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo?

 1. Wypełnij wniosek o kartę City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo)
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – 5 dowolnych transakcji w 1. miesiącu i 5 transakcji w 2. miesiącu.

Jeżeli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, to nie dość, że otrzymasz dobrą kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, to dostaniesz również w prezencie voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo.

 

Promocja Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo jest w chwili obecnej najlepszą promocją bankową. Dlatego z przyjemnością oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Ela 13 października 2017 o 12:28 pisze:

  Ale będę miała świeżaków 😀

 • Mikel Z. 13 października 2017 o 12:30 pisze:

  Szkoda, że tak krótko będzie aktywna ta promocja. Tylko miesiąc? 🙁

 • Franek 13 października 2017 o 18:29 pisze:

  Były już vouchery do Mall, Allegro itp. Na reszcie przyszedł czas na Biedronkę 🙂

 • Piotr 15 października 2017 o 11:53 pisze:

  Fajnie, chętnie skorzystam jako, że akurat w biedronce robię najwięcej zakupów 😀

 • Mariusz 17 października 2017 o 14:51 pisze:

  Rzeczywiście krótko aktywna promocja, ale co się nabrało świeżaków to nie ucieknie 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*