Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł na Allegro za darmo

Niedawno Citibank poinformował nas, że uruchomiona została najnowsza edycja promocji, w której możesz otrzymać voucher o wartości 300 zł do sklepu Biedronka za założenie bezpłatnej karty Citi Simplicity. Dziś dowiedzieliśmy się z kolei, że Citibank uruchomił jeszcze jedną – nową promocję: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł na Allegro za darmo.  Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł na Allegro za darmo

 

Voucher 300 zł na Allegro

Citibank oferuje w swojej najnowszej promocji nowym klientom voucher 300 zł na Allegro za założenie karty kredytowej. Co istotne, liczba voucherów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z naszymi poniższymi wskazówkami, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swój voucher 300 zł na Allegro. Wiesz już na jakie zakupy przeznaczysz ten bon? 😉

 

Promocja bankowa Citi

Najnowsza promocja Citibank, o której piszemy dotyczy bardzo dobrego produktu bankowego. Chodzi o bezpłatną kartę Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeanalizowaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać voucher 300 zł na Allegro za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citi. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę.

Promocja była ważna tylko do 31 maja 2018!

Możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat. Jeżeli chcesz, możesz zrezygnować z karty nawet w dniu, w którym odbierzesz swój voucher na Allegro.

 

Dlaczego bank Citi rozdaje vouchery?

CitiCitibank oferuje nowym klientom voucher 300 zł na Allegro przede wszystkim po to, by przekonać nowych klientów do skorzystania z oferty banku. Citiank daje Ci bezpłatną kartę kredytową i voucher o wartości aż 300 zł za darmo. Dlaczego? Dlatego, że najtrudniej jest pozyskać nowego klienta. Jak bank przekona Cię do jednego ze swoich produktów, dużo łatwiej będzie mu namówić Cię do skorzystania także z innych ciekawych ofert.

Jeżeli będziesz zadowolony z karty i obsługi banku, możliwe, że polecisz jego usługi np. swoim znajomym. Prawda? Może się wydawać, że nie ma szans, by bankowi się to opłaciło. Pamiętaj jednak, że klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat.

Rynek reklamy bardzo mocno się rozwinął w ostatnich latach i coraz trudniej docierać jest do klientów. Reklamy w telewizji kosztują ogromne pieniądze, a nigdy nie masz nawet pewności, że przyniosą oczekiwany skutek. Działania takie jak takie promocje bankowe, gdzie klient otrzymuje od banku wartościowe prezenty, są działaniami dla banku dużo tańszymi i skuteczniejszymi.

 

3 proste kroki by odebrać voucher 300 zł na Allegro

Krok 1 Wypełnj wniosek

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowszej promocji Citi i odebrać voucher 300 zł na Allegro musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej. Udział w promocji może wziąć każdy, kto nie miał karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • min. 21 lat,
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez min. 3 miesiące,
 • dochód w wysokości min. 1200 zł.

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć min. 25 lat,
 • firma powinna być prowadzona przez min. 2 lata.

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości min. 1200 zł,
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

 

Po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej, zwykle w ciągu 3-7 dni, możesz się spodziewać telefonu od konsultanta z Citibank. Rozmowa nie potrwa długo. Konsultant zada Ci tylko kilka podstawowych pytań.

Podczas rozmowy z konsultantem ustalisz również kiedy i gdzie spotkasz się z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości elektronicznej

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank. Zrób to przynajmniej raz w miesiącu po podpisaniu umowy (jeśli podpiszesz umowę o kartę w marcu, musisz się zalogować do bankowości elektronicznej w kwietniu). Możesz zalogować to zrobić na stronie banku Citi lub przez aplikację mobilną.

 

Krok 3 Korzystaj z karty

Zwykle przy promocjach kart kredytowych banki wymagają, by klient zapłacił nową kartą np. kilka tysięcy złotych w ciągu 3 czy 5 pierwszych miesięcy. Warunkowane jest w ten sposób odebranie nagrody. W tym wypadku NIC takiego nie ma. NIE musisz wydać żadnej z góry określonej kwoty pieniędzy by odebrać swój voucher.

Dokonaj po prostu 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kwota transakcji nie ma żadnego znaczenia. Dosłownie, możesz nawet 5 razy kupić paczkę chusteczek 😉

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy na Allegro otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

 

Podsumowanie

Jak wiecie, uwielbiamy takie promocje. Na szczęście podzielacie nasze zdanie, co potwierdzacie w wiadomościach i komentarzach, które od Was otrzymujemy. Bez żadnych wątpliwości oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Michał 6 marca 2018 o 12:59 pisze:

  Zdecydowanie wolę voucher na Allegro niż do Biedronki. Kupię nowy telefon ze zniżką 300 zł 🙂

 • Marcin S. 6 marca 2018 o 13:02 pisze:

  Super!!!!!

 • Joanna Joanna 7 marca 2018 o 11:31 pisze:

  Wniosek wypełniony. Dzięki Mamonki!

 • Krzysztof W. 7 marca 2018 o 11:32 pisze:

  Karta Citi Simplicity to bardzo dobry produkt bankowy. Korzystam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony 🙂

 • Stan 16 kwietnia 2018 o 09:29 pisze:

  Jakie są zasady skorzystania z tego vouchera?

  Należy go wykorzystać w ramach jednego zakupu czy można rozbić na kilka?

  Czy jest ograniczony czas na wykorzystanie vouchera?

 • Mamonki 17 kwietnia 2018 o 12:52 pisze:

  Dzięki za pytania Stan 🙂

  Voucher jest ważny przez 4 miesiące i może zostać wykorzystany tylko podczas jednej płatności.

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*