Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo

Ostatnio pisaliśmy o dwóch promocjach kart kredytowych Citibank. Citi jednak nie zwalnia tempa i uruchomił specjalną promocję bankową: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo. Poniżej opisaliśmy co trzeba zrobić, krok po kroku, by zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sieci sklepów Biedronka. Promocja niedługo dobiega końca więc radzimy się spieszyć!  Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo

Voucher 300 zł do Biedronki

W najnowszej promocji bankowej Citibank możesz zupełnie za darmo odebrać voucher 300 zł do Biedronki. Zgodnie z regulaminem, liczba voucherów jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swój voucher i NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje swoją bezpłatną kartę Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeanalizowaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać voucher 300 zł do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citi. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę.

Promocja była ważna tylko do 9 kwietnia 2018!

Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat. Jeżeli chcesz, możesz zrezygnować z karty nawet w dniu, w którym odbierzesz swój voucher do Biedronki.

 

Dlaczego Citibank rozdaje vouchery za darmo?

Citi
Citibank rozdaje vouchery za darmo, przede wszystkim dlatego, że chce w ten sposób pozyskać nowych klientów. Bank oferuje w promocji swoje karty, ale należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać voucher 300 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrac voucher 300 zł do Biedronki za darmo, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej strony promocyjnej. Udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy nie mieli karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące
 • dochód w wysokości minimum 1200 zł

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat
 • firma powinna być prowadzona przez mininum 2 lata

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości minimum 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia formularza, doradca banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz się zalogować przynajmniej raz najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Przy promocjach kart kredytowych często banki wymagają, by klient zapłacił nową kartą np. kilka tysięcy złotych w ciągu 3 pierwszych miesięcy. W ten sposób warunkowane jest odebranie nagrody. W tym wypadku NIC takiego nie ma. NIE musisz wydać żadnej z góry określonej kwoty pieniędzy by odebrać voucher do Biedronki.

Dokonaj po prostu 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kwota transakcji nie ma najmniejszego znaczenia. Możesz 5 razy kupić paczkę Tic-Tacków 😉

Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać voucher o wartości 300 zł do Biedronki za darmo należy wykonać  bardzo proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – 5 dowolnych transakcji w 1. miesiącu i 5 transakcji w 2. miesiącu.

Jeżeli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, to dostaniesz również w prezencie voucher 300 zł do Biedronki zupełnie za darmo.

 

Naszym zdaniem, promocja Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 300 zł do Biedronki za darmo jest jedną z najlepszych promocji obecnie dostępnych na rynku polskim. Dlatego z przyjemnością oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Maria 28 stycznia 2018 o 12:14 pisze:

  całkiem fajna oferta. może warto skorzystać

 • Elżunia 5 marca 2018 o 17:15 pisze:

  Ekstra, że ta promocja wróciła, bo ostatnio się zagapiłam i się nie załapałam. Tym razem nie popełnię tego samego błędu 🙂

 • Dowcipny Śpiewak 5 marca 2018 o 17:34 pisze:

  Hejho, hejho,
  Do Biedry po zakupy by się szło! xD

 • Mamonki 6 marca 2018 o 09:10 pisze:

  Dowcipny Śpiewak – doceniamy kreatywność 🙂
  Pozdrawiamy

 • Michał 6 marca 2018 o 10:59 pisze:

  O jaki muzykalny kolega się znalazł 😉

 • Elon Musk 6 marca 2018 o 13:02 pisze:

  Kosmicznie dobra promocja! xD

 • Musik 7 marca 2018 o 11:30 pisze:

  Kto nie skorzysta ten gapa 😉

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*