Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Biedronki za darmo

Po krótkiej przerwie, wracamy do Was z najnowszą promocją karty Citi Simplicity. W 2018 roku były to zdecydowanie najbardziej popularne promocje na naszym blogu. Na początek nowego roku Citibank przygotował bardzo fajną ofertę: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Biedronki za darmo. To jedno zdanie mówi praktycznie wszystko o tej promocji. Poniżej oczywiście rozłożyliśmy promocję Citibank na czynniki pierwsze. Sprawdź co zrobić, by odebrać 400 zł na zakupy do Biedronki za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 400 zł do Biedronki za darmo

400 zł do Biedronki

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, niedawno wystartowała najnowsza promocja bankowa Citibank. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać 400 zł do Biedronki. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje chyba swój najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank organizuje promocje tego typu by reklamować swoje produkty i przede wszystkim by dotrzeć do nowych klientów. Bank oferuje w promocji swoje karty, ale należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł do Biedronki za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu 6 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1200 zł w ciągu 6 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit 1200 zł:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę,
  • zrób jeden większy zakup, np. telewizor i załatwione :).

 

W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków. Nagrodę otrzymasz w formie elektronicznego bonu towarowego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie Moja Biedronka, której numer został podany w formularzu.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo 400 zł do Biedronki należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 1200 zł w ciągu 6 miesięcy.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją to nie tylko otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, ale także dostaniesz w prezencie 400 zł do Biedronki zupełnie za darmo.

 

Od kilku lat dobrze oceniamy promocje Citibank związane z kartą Simplicity. Obserwując Wasze wiadomości i komentarze, widzimy, że się z nami zgadzacie. I nic w tym dziwnego. Bardzo dobra, a w zasadzie najlepsza karta kredytowa, zupełnie za darmo i do tego prezent w postaci 400 zł do Biedronki? Nie mamy innego wyjścia, jak ocenić tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*