Odbierz premię 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Credit Agricole przygotował nową odsłonę swojej promocji bankowej sprzed kilku miesięcy. Bank ponownie oferuje aż 200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole. Promocja ważna tylko do 30 września 2017. Odbierz premię 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Promocja bankowa nieaktualna.
Odbierz premię 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Odbierz premię 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Credit Agricole przygotował nową promocję bankową, by przekonać potencjalnych klientów, do przeniesienia konta osobistego do ich banku. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta, jest to idealna okazja, by zacząć korzystać z konta Credit Agricole o nazwie: PROSTOoszczędzające PLUS.

 

PROSTOoszczędzające PLUS – warunki konta

Credit Agricole oferuje darmowe konto osobite:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł prowizji za przelewy internetowe Elixir,
  • dostęp do usługi CAsaver.

 

Credit Agricole to najlepszy bank!

Credit AgricoleCredit Agricole to francuska sieć banków spółdzielczych, która w 1990 r. przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Bank Credit Agricole oferuje klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, rolnikom oraz korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych.

Bank Credit Agricole to bank koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Credit Agricole to najlepszy bank w rekomendacjach klientów, według ankiety z września 2016 roku.

 

Jak odebrać 200 zł premi?

Aby wziąć udział w promocji bankowej Odbierz premię 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole, przejdź na tę specjalną stronę promocyjną, kliknij Otwórz konto i postępuj zgodnie z instrukcją.

By odebrać 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole wystarczy, że zapewnisz comiesięczny wpływ na rachunku w wysokości 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po sobie miesiące kalendarzowe.

 

Podsumowanie

Jeżeli zastawiasz się nad zmianą konta osobistego i szukasz dobrej oferty, warto przyjrzeć się propozycji Credit Agricole. Bank oferują dobre konto osobiste i aż 200 zł premii za przeniesienie konta do ich banku. Trochę martwi nas fakt, że trzeba zapewnić dość wysokie wpływy przez 3 miesiące, więc oceniamy tę ofertę tylko na  2/5 Mamonków:

2 mamonki

Skomentuj
Wasze opinie
  • Kuba S 2 lipca 2017 o 15:15 pisze:

    Ładna dziewczyna na bannerze 🙂

  • Marek Sic 3 lipca 2017 o 20:11 pisze:

    Fajna promocja, 200 zł w zasadzie za nic 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*