Konto dla Młodych w PKO BP – załóż i odbierz 100 zł na Allegro

Mimo, że od ponad 2 lat prowadzimy bloga Mamonki, to nie pisaliśmy do tej pory o żadnej promocji PKO BP. Może się to wydawać dziwne, tym bardziej, że jest to jeden z najlepszych i największych banków w Polsce. Wyjaśnienie jest proste – akurat nie trafiliśmy na interesujące promocje z tego banku. Dziś nadeszła pora by to zmienić. Chcielibyśmy Wam bowiem przedstawić najnowszą promocję PKO BP: Konto dla Młodych w PKO BP – załóż i odbierz 100 zł na Allegro. Sprawdź co zrobić, by odebrać bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje Konta dla Młodych.
Konto dla Młodych w PKO BP - załóż i odbierz 100 zł na Allegro

 

Konto dla Młodych w PKO BP

Konto dla Młodych w PKO BP to bardzo dobre bezpłatne konto osobiste dla osób w wieku 18-26 lat. PKO BP oferuje swoim młodym klientom atrakcyjne warunki:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za dostęp do konta przez aplikację mobilną IKO stanowiącą usługę bankowości elektronicznej.

Mogą Cię też zainteresować inne cechy tego konta:

 • 0 zł za standardowe polecenie przelewu za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej, serwisu iPKO i aplikacji IKO,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej, jeżeli dokonasz 4 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą do konta lub BLIK w okresie rozliczeniowym, za który jest pobierana miesięczna opłata za kartę, w przeciwnym razie 5,00 zł/mies.,
 • Twoja karta debetowa ma funkcję wielowalutową. Gdy połączysz ją z rachunkiem walutowym (EUR, USD, GBP, NOK, DKK, SEK, CHF), umożliwi Ci ona wypłaty gotówki z bankomatów i dokonywanie płatności w kraju i za granicą, w tym w internecie, bez prowizji za przewalutowanie,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi powiadomienia SMS,
 • 0 zł za krajowe standardowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO,
 • Debet na koncie do 500 zł przez 30 dni,
 • Dostęp przez aplikację mobilną IKO i serwis internetowy iPKO,
 • Atrakcyjne zniżki i promocje,
 • Usługa Autooszczędzanie.

 

Odbierz 100 zł na Allegro

Mamy dla Was krótką instrukcję, która mówi o tym, co zrobić by odebrać 100 zł do wykorzystania na Allegro:

 1. Złóż wniosek o otwarcie Konta dla Młodych wraz z kartą do 19 października 2018, korzystając z tej specjalnej strony promocyjnej. Wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Wejdź na stronę https://www.pkobp.pl/lpk/wolnosc-na-koncie/ i wypełnij krótki formularz – to zgłoszenie udziału w promocji.
 3. Do 2 listopada 2018 dokonaj kartą minimum 1 operacji bezgotówkowej lub skorzystaj z usługi BLIK (wartość transakcji nie ma znaczenia; możesz kupić zapałki).

Jeśli postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

UWAGA: Promocja ważna tylko do 19 października 2018!

 

Podsumowanie

Od wielu lat posiadamy w PKO BP zarówno konta osobiste, jak i firmowe. Naszym zdaniem, jest to jeden z najlepszych banków w Polsce. Konto dla Młodych to oferta znana od dawna i bardzo dobrze oceniania przez klientów banku. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na założenie konta do 19 października 2018, otrzymasz bon o wartości 100 zł na Allegro. Bardzo fajna propozycja, którą oceniamy na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*