EnveloKonto – darmowe konto osobiste w EnveloBank

Już 2-krotnie pisaliśmy na naszym blogu o ofertach EnveloBank. Dziś postanowiliśmy Wam przedstawić ofertę darmowego konta osobistego w tym banku o nazwie EnveloKonto. Sprawdź warunki konta w EnveloBank.

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź inne promocje kont osobistych.
EnveloKonto - darmowe konto osobiste w EnveloBank

 

EnveloKonto – darmowe konto osobiste

EnveloKonto to darmowe konto osobiste w EnveloBank z dużymi możliwościami. Oto najważniejsze warunki:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przewalutowanie transakcji przy płatnościach kartą za granicą,
  • 0 zł za kartę debetową dla osób poniżej 26 lat,
  • 0 zł za kartę dla osób powyżej 26 lat (przy 1 płatności kartą i przelewach z innych banków łącznie na min. 1000 zł; w przeciwnym razie opłata 5 zł miesięcznie)
  • prosta i wygodna aplikacja mobilna.

 

EnveloBank – nowość na polskim rynku

EnveloBankEnveloBank jest nową, cyfrową marką Banku Pocztowego. Marka ta stworzona została głównie z myślą o młodych, niezależnych użytkownikach oczekujących w pełni internetowej obsługi swojego konta.

EnveloBank jest nową, cyfrową marką Banku Pocztowego. Bank wyróżnia w 100% polski kapitał oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Jeśli cenisz wygodę i szybki dostęp do bankowości przez swój smartfon – EnveloBank z intuicyjnym serwisem bankowości internetowej oraz aplikacją mobilną są właśnie dla Ciebie.

 

Podsumowanie

Na pewno wielu z naszych czytelników wcześniej nie słyszało o EnveloBank. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to stosunkowo nowa marka na polskim rynku. Niemniej jednak, w naszej ocenie warto przyjrzeć się ofercie darmowe konta osobistego – EnveloKonto. Oceniamy tę ofertę na 3/5 Mamonków:

3 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*