Bon do Pyszne.pl za założenie konta osobistego w Santander

Dosłownie wczoraj wieczorem ruszyła najnowsza promocja bankowa, przygotowana tym razem przez Santander. Bank ten oferuje bony do Pyszne.pl w zamian za założenie konta osobistego o nazwie: Konto Jakie Chcę. Co ważne, NIE musisz spełniać żadnych warunków w stylu wykonania płatności, zrobienia przelewu itd. Tutaj sprawa jest dużo prostsza. Pierwsze 900 osób otrzyma bon do Pyszne.pl o wartości 100 zł, kolejne 600 otrzyma bon o wartości 50 zł. Radzimy się pospieszyć! Kto pierwszy ten lepszy!

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź inne konta osobiste.

Bon do Pyszne.pl za założenie konta osobistego w Santander

Bon do Pyszne.pl

W najnowszej promocji bankowej przygotowanej przez Santander możesz otrzymać bony do wykorzystania na portalu umożliwiającym zamawianie jedzenia przez internet – Pyszne.pl. Najważniejsze jest to, że aby otrzymać bon NIE musisz wykonać żadnej czynności w stylu wykonania płatności itp. Tutaj liczy się Twój refleks i umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Bony otrzymają bowiem najszybsi:

  • pierwszych 900 uczestników otrzyma bon do Pyszne.pl o wartości 100 zł,
  • kolejnych 600 uczestników otrzyma bon o wartości 50 zł.

W której z tych grup będziesz? Radzimy się pospieszyć 🙂

Jeśli chcesz jak najszybciej wziąć udział w tej promocji i odebrać bon do Pyszne.pl o wartości 100 zł, wypełnij wniosek o otwarcie konta osobistego w Santander na tej specjalnej stronie promocyjnej. Zajmie Ci to maksymalnie 5 minut.

 

Konto Jakie Chcę w Santander

Konto Jakie Chcę to bezpłatne konto osobiste oferowane przez bank Santander. Konto Jakie Chcę charakteryzuje się bardzo dobrymi warunkami z punktu widzenia klienta. Warto zwrócić uwagę chociażby na takie jego cechy:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za polecenie przelewu natychmiastowego w PLN w Santander online,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank Polska,
  • 0 zł za SMS kody.

 

Jak odebrać bon do Pyszne.pl?

Jeśli chcesz odebrać za darmo bon do Pyszne.pl, musisz wykonać tylko jedną czynność:

Wypełnij wniosek o otwarcie konta osobistego w Santander z kartą debetową na tej specjalnej stronie promocyjnej. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na marketing drogą telefoniczną i elektroniczną. To wszystko 🙂

Nagroda zostanie wysłana w postaci vouchera elektronicznego na numer telefonu podany we wniosku o konto lub na pocztę w usługach Santander online do 30 listopada 2018.

 

Podsumowanie

Bardzo nam się podoba najnowsza promocja bankowa Santander. Bank promuje swoje bezpłatne konto osobiste w najlepszy z możliwych sposobów – NIE każe swoim nowym klientom od razu płacić za coś kartą czy przelać gdzieś pieniądze. Wystarczy, że szybko podejmiesz decyzję i w nagrodę otrzymasz bon do Pyszne.pl o wartości 100 lub 50 zł. Kto nie lubi darmowych uczt? 😉 Oceniamy tę promocję bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*