400 zł na zakupy w morele.net z kartą kredytową Citi Simplicity

400 zł na zakupy w morele.net z kartą kredytową Citi Simplicity – tak brzmi główne hasło najnowszej promocji przygotowanej przez Citibank by zareklamować najlepszą kartę kredytową w Polsce: Citi Simplicity. W tym wpisie opisaliśmy krok po kroku co trzeba zrobić, by odebrać bon o wartości 400 zł do sklepu morele.net i nie ponieść żadnych dodatkowych kosztów. Zapraszamy!

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

400 zł na zakupy w morele.net z kartą kredytową Citi Simplicity

400 zł na zakupy w morele.net

Citibank, w ramach swojej najnowszej promocji bankowej, rozdaje nowym klientom 400 zł na zakupy w morele.net w zamian za przetestowanie karty kredytowej. Co ważne, liczba bonów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swoje 400 zł na zakupy w morele.net.

 

Promocja bankowa Citibank

Citibank organizuje takie promocje by reklamować swój najpopularniejszy i chyba najlepszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Karta jest zupełnie darmowa, NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków. Naszym zdaniem to najlepsza karta kredytowa w Polsce.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 400 zł na zakupy w morele.net. skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy. Zajmie Ci to mniej więcej 30 sekund.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 13.12.2019!

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 oraz 2019 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank regularnie organizuje różne promocje by reklamować swoje produkty. Bank chce w ten sposób przede wszystkim dotrzeć do nowych klientów. W ramach tej promocji bank promuje kartę Citi Simplicity.

Należy jednak pamiętać, że jeżeli pozyskany w ramach promocji klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł na zakupy w morele.net

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 400 zł na zakupy w morele.net należy najpierw wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefoniczne przedstawiciel banku. Podczas tej rozmowy ustalisz m.in. kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

UWAGA: Promocja aktualna tylko do 13.12.2019!

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Ostatni krok, który należy wykonać wiąże się z korzystaniem karty. Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od założenia karty, wykorzystasz ją do opłacenia transakcji o wartości 1500 zł (średnio 666 zł / mies.). Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko „wyrobić” ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę,
  • zrób jeden większy zakup, np. telewizor i załatwione :).

 

Nagrodę w postaci e-karty podarunkowej grupy morele o wartości 400 zł otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo 400 zł na zakupy w morele.net należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

 

Wspomnieliśmy już w tym wpisie, że z resztą nie tylko naszym zdaniem, karta Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce. Jak połączymy to z atrakcyjną promocją, w której można odebrać bon o wartości 400 zł na zakupy, to nie możemy inaczej ocenić tej oferty niż na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*