Załóż bezpłatne Konto Optymalne i odbierz 150 zł premii

Każdy, kto co jakiś czas zagląda na naszego bloga, na pewno kojarzy Konto Optymalne. Jest to bardzo dobre bezpłatne konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas. Bank ten regularnie organizuje ciekawe promocje, by pozyskać nowych klientów dla swojego konta bankowego. Najnowszą promocję można podsumować jednym krótkim zdaniem: Załóż bezpłatne Konto Optymalne i odbierz 150 zł premii. Sprawdź szczegóły!

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje Konta Optymalnego.

Załóż bezpłatne Konto Optymalne i odbierz 150 zł premii

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne to darmowe konto osobiste dostępne w ofercie banku BGŻ BNP Paribas z bardzo dobrymi warunkami:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej posiadacza konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce oraz bankomatów grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance1.

 

Promocja „Zakupy z kontem”

Weź udział w promocji „Zakupy z kontem”, spełnij warunki opisane poniżej i odbierz do 150 zł w postaci kodów (3 kody po 50 zł każdy) na zakupy w wybranym przez Ciebie sklepie: Biedronka, Decathlon lub H&M!

Promocja Zakupy z kontem

Weź udział w promocji!

1. Zarejestruj się na tej specjalnego stronie promocyjnej i wybierz sieć sklepów, w której chcesz skorzystać z nagród: H&M, Decathlon, Biedronka.
2. Złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego przez Internet, podpisz Umowę ramową i zaloguj się do Bankowości elektronicznej (Pl@net lub aplikacja GOmobile).
3. W pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej korzystaj z konta i odbierz kod o wartości 50 zł.
4. Zarówno w drugim jak i w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po wykonaniu pierwszego logowania do Bankowości elektronicznej aktywnie korzystaj z konta i odbierz kolejne kody o wartości 50 zł każdy.
5. Kody otrzymasz od Organizatora Promocji za pomocą wiadomości SMS do 20 dnia kolejnego miesiąca, po spełnieniu warunków do otrzymania nagrody.

 

Podsumowanie

Od dawna wiemy, że Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to bardzo dobre konto osobiste. Niezmienne pozostaje darmowe, co bardzo nas cieszy. Dodatkowo bank oferuje fajną promocję, w której można łatwo zdobyć aż 150 zł premii do wydania w popularnych sklepach: H&M, Decathlon, Biedronka. Musimy ocenić tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

 

Skomentuj
Wasze opinie
  • Joanna Wasilewska 3 lipca 2018 o 14:03 pisze:

    Bardzo fajna oferta 😀

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*