Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł do LIDL-a za darmo

Mamy dla Was kolejną super promocję, która pojawia się po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią Korowinarisa. Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł na zakupy w LIDL-u za darmo. Tak brzmi podsumowanie tej promocji w jednym zdaniu. Wielokrotnie opisywaliśmy podobne promocje, więc na pewno nie musimy Was zachęcać do lektury 🙂

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz 200 zł do LIDL-a za darmo

200 zł do LIDL-a

Dosłownie przed chwilą wystartowała najnowsza promocja bankowa Citibank. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać 200 zł do LIDL-a. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy produkt: kartę Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać 200 zł na zakupy do LIDL-a za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 i 2019 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 4 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać 200 zł do LIDL-a

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać 200 zł do LIDL-a za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja aktualna tylko 31.07.2020, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 2000 zł w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

 

Nagrodę w postaci Karty Prezentowej Lidl o łącznej wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo 200 zł do LIDL-a należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 2000 zł.

Jak zwykle bez wahania i  z nieukrywaną przyjemnością oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*