Lokata Bezkarna – promocje bankowe

Lokata Bezkarna - promocje bankoweLokata Bezkarna to jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych w Polsce, która jest oferowana przez bank BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkarna – warunki:

  1. Oprocentowanie: 3,5% w skali roku – wysokie oprocentowanie, jeszcze wyższe niż poprzednio.
  2. Czas trwania lokaty: 3 miesiące – lokata krótkoterminowa.
  3. Kwota lokaty: od 1 000 do 20 000 zł – lokata z niewysoką kwotą minimalną dostępna praktycznie dla każdego.
  4. Gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Nawet jeśli zerwiesz lokatę przed końcem, to i tak otrzymasz naliczone odsetki.
  5. Tylko dla nowych klientów.

Otwórz Lokatę Bezkarną

Promocje bankowe Lokaty Bezkarnej:

Nowa Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas co kilka miesięcy udostępnia klientom jedną ze swoich najpopularniejszych ofert bankowych – Lokatę Bezkarną. Lokata ta charakteryzuje się przede wszystkim gwarancją wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania lokaty przed czasem. Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas gwarantuje dodatkowo wyższe oprocentowanie, bo 3,5% w skali roku (wcześniej tylko 3%). Sprawdź teraz, póki oferta jest aktualna!

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Sprawdź szczegóły »

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Pisaliśmy ostatnio o tym, że BGŻ BNP Paribas ponownie udostępnił bardzo atrakcyjną ofertę bankową – Lokatę Bezkompromisową. Teraz mamy dla Was jeszcze ciekawszą propozycję. Lokata Bezkarna to lokata krótkoterminowa (3 miesiące), która oferuje jeszcze wyższe oprocentowanie, a kwota minimalna to tylko 1 000 zł. Najważniejsze jednak zostawiliśmy na koniec – gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty. Koniecznie sprawdź tę ofertę póki jest aktualna!

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas to umowna nazwa, jaką nadaliśmy nowej odsłonie Lokaty Bezkarnej, o której pisaliśmy na naszym blogu jakieś 2 miesiące temu. Skąd taka nazwa? Nowa Lokata Bezkarna zachowała wszystkie najważniejsze atuty wcześniejszej oferty. Zmianie uległo jednak oprocentowanie – wzrosło z 3% do 3,20%. Sprawdź szczegóły tej oferty bankowej.

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas.

Nowa lepsza Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas (dawne BGŻ Optima)

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas (dawne BGŻ Optima) to bardzo atrakcyjna oferta dla każdego, kto ceni sobie wysokie oprocentowanie z komfortem wypłaty środków – bez utraty naliczonych odsetek. Możesz ją w każdej chwili „bezkarnie” zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na Twoje konto. By założyć lokatę bezkarną wystarczy już 1000 zł. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów tej lokaty terminowej.

Oferta bankowa nieaktualnaSprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas.

Lokata Bezkarna w BGŻ BNP Paribas Sprawdź szczegóły »