Lokata Happy 4% z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank

Jakiś czas temu Idea Bank oferował bon o wartości 200 do wykorzystania na portalu fly.pl, jeśli ktoś się zdecydował na założenie lokaty Happy Pro, która była oprocentowana na 3% w skali roku. Teraz Idea Bank postanowił przygotować jeszcze lepszą ofertę – otrzymasz bon o wartości 200 zł do wykorzystania na fly.pl jeśli założysz lokatę Happy, która zakładana na 2 miesiące oferuje oprocentowanie aż 4%. Skorzystaj póki promocja jest aktualna! Lokata Happy 4% z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank czeka na Ciebie!

Oferta bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje dotyczące oferty Lokata Happy w IdeaBank.

Lokata Happy 4% z bonem 200 zł do fly.pl w Idea Bank

Lokata Happy w Idea Bank

Jeżeli co jakiś czas czytacie naszego bloga, na pewno znacie już warunki lokaty Happy w Idea Bank. W ramach przypomnienia skrót najważniejszych informacji:

  1. Oprocentowanie: 4% w skali roku – takie oprocentowanie obowiązuje dla lokaty na 2 miesiące. Przy lokacie na 1 miesiąc otrzymasz oprocentowanie 3%, a w przypadku lokaty na 3 miesiące – 3,5%.
  2. Czas trwania lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące.
  3. Kwota lokaty: od 500 do 10 000 zł.
  4. Tylko dla nowych klientów.
  5. Nie musisz otwierać konta w Idea Bank.

 

Lokata Happy z bonem 200 zł do fly.pl

Aby odebrać bon o wartości 200 do fly.pl należy wejść na tę specjalną stronę promocyjną, podać numer telefonu komórkowego i kliknąć „Przejdź na wniosek o Lokatę„. Po założeniu lokaty, na podany numer telefonu otrzymasz bon wakacyjny do wykorzystania na stronie fly.pl.

Bon 200 zł do fly.pl

 

Bon o wartości 200 zł do fly.pl

Bon o wartości 200 zł do fly.plW ramach tej promocji bankowej otrzymasz od Idea Bank bon o wartości 200 zł, który możesz wykorzystać na stronie fly.pl. Jest to serwis, na którym zarezerwujesz najtańsze loty, hotele, wycieczki itd., czyli wszystko co jest związane z wakacjami. Zaoszczędź 200 zł i wyjedź na urlop marzeń!

 

Podsumowanie

Idea Bank jest jednym z najsilniejszych graczy jeśli chodzi o oferty lokat bankowych na polskim rynku. Lokata Happy od dawna jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Jak do tego dorzucimy premię w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania na fly.pl to możemy mówić o ofercie idealnej. Tym bardziej, że minimalna kwota, z jaką możemy założyć lokatę Happy to tylko 500 zł. Polecamy i oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*