Duet lokat z premią do 340 zł w Toyota Bank

Duet lokat to najnowsza promocja przygotowana przez Toyota Bank. Jak łatwo się domyślić, dotyczy ona dwóch lokat bankowych. Co ciekawe, ta promocja skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Podkreślamy ten fakt, ponieważ jest to rzadkość. Uczestnik promocji może zdobyć premię 70 lub 140 zł za założenie dwóch bardzo dobrych lokat. Dodatkowo, może zgarnąć nawet 200 zł za polecanie lokat. Sprawdź co trzeba zrobić by odebrać wspomniane premie. Promocja bankowa nieaktualna.
Duet lokat z premią do 340 zł w Toyota Bank

Duet lokat w Toyota Bank

Toyota Bank oferuje premię za skorzystanie z dwóch lokat ze swojej oferty:

1. Lokata Sprint

 • Długość trwania lokaty: 180 dni
 • Kwota minimalna: 3000 zł
 • Oprocentowanie 2,5%
 • Max. 10 lokat do założenia
 • Max. suma do wpłacenia na jedną lokatę to 13 000 zł

2. Lokata Plus

 • Długość trwania lokaty: 9 miesięcy
 • Kwota minimalna: 5000 zł
 • Oprocentowanie 2,0%

 

Jak odebrać premie pieniężne?

1. Premia za założenie lokat Sprint i Plus

Aby otrzymać premię za założenie dwóch lokat Sprint i Plus, użytkownik  zobowiązany jest spełnić łącznie poniżej opisane warunki, w zależności od tego, czy jest nowym, czy obecnym klientem banku. Za spełnienie warunków i skorzystanie z 2 produktów uczestnik otrzymuje premię:

 • Nowy klient: 140 zł netto
 • Obecny klient: 70 zł netto

 

Jeżeli jesteś nowym klientem Toyota Bank, możesz odebrać 140 zł premii za założenie dwóch lokat Sprint i Plus. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Zarejestruj się na tej specjalnej stronie promocyjnej.
 2. Załóż Konto Jedyne w Toyota Bank. Jest ono niezbędne by skorzystać z oferty lokat i odebrać premię.
 3. Załóż co najmniej jedną Lokatę Sprint na 180 dni oraz co najmniej jedną Lokatę Plus na 9 miesięcy. Masz na to czas do 9 kwietnia 2018.
 4. Utrzymaj założone lokaty przez co najmniej 90 dni licząc od dnia założenia każdej z nich.
 5. Utrzymaj aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 8 sierpnia 2018.

 

Jeżeli jesteś już obecnym klientem Toyota Bank, wówczas sprawa jest dużo prostsza i możesz zgarnąć 70 zł premii:

 1. Zarejestruj się na tej specjalnej stronie promocyjnej.
 2. Załóż co najmniej jedną Lokatę Sprint na 180 dni oraz co najmniej jedną Lokatę Plus na 9 miesięcy. Masz na to czas do 9 kwietnia 2018.
 3. Utrzymaj założone lokaty przez co najmniej 90 dni licząc od dnia założenia każdej z nich.
 4. Utrzymaj aktywne Konto Jedyne co najmniej do dnia wypłaty premii, tj. do dnia 8 sierpnia 2018.

 

2. Premia za polecanie lokaty

Każdy uczestnik tej promocji, może zgarnąć dodatkowo 200 zł za polecanie oferty lokat Toyota Bank. Wystarczy, że w aplikacji bankowej wygenerujesz specjalne kody, które poleceni przez Ciebie klienci powinni wpisać podczas rejestracji na stronie banku. Otrzymasz 50 zł za każdego poleconego użytkownika, który weźmie udział w tej promocji. Premię dodatkową możesz otrzymać za maksymalnie 4 poleconych uczestników.

 

Warto dodać, że na stronie głównej tej promocji bankowej jest dostępny Kalkulator Korzyści obliczający zysk jaki możesz otrzymać za założenie obu produktów na wybrane przez siebie kwoty pieniężne. Na końcu kalkulator korzyści pokazuje symulację łącznego bonusu finansowego.

 

Podsumowanie

Wydaje nam się, że Duet lokat z premią do 340 zł w Toyota Bank to atrakcyjna oferta bankowa. Nie dość, że bank oferuje fajne warunki lokaty, to dodatkowo można zgarnąć premię nawet do 340 zł. Bardzo podoba nam się fakt, że ta promocja jest skierowana także do obecnych klientów banku, co się bardzo rzadko zdarza. Dlatego też, oceniamy tę promocję bankową na 4/5 Mamonków:

4 mamonki

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*