Załóż konto w Credit Agricole i odbierz jedną z 3 premii

Mamy dla Was najnowszą odsłonę promocji bankowej przygotowanej przez Credit Agricole. Bank promuje w ten sposób swój najbardziej ceniony produkt bankowy, czyli bezpłatne konto osobiste. W ramach tej promocji możesz odebrać 1 z 3 premii. Sam zdecyduj z czego najczęściej korzystasz i dobierz premię dopasowaną do Twoich potrzeb. Załóż konto w Credit Agricole i odbierz jedną z 3 premii. Promocja bankowa nieaktualna.

Załóż konto w Credit Agricole i odbierz jedną z 3 premii

Promocja Credit Agricole

Credit Agricole uruchomił tę nową promocję bankową, by przekonać potencjalnych klientów, do otwarcia konta osobistego w Credit Agricole. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta, jest to idealna okazja, by otworzyć konto w Credit Agricole.

 

Konto w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje każdemu, kto miesięcznie otrzyma min. 1 000 zł wpływu na konto i wykona 1 płatność kartą lub BLIK, bezpłatne konto osobiste: 

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną.
 • 0 zł za kartę wielowalutową do konta,
 • dostęp do usługi CAsaver.

 

Odbierz 1 z 3 premii

W ramach najnowszej promocji bankowej Credit Agricole możesz wybrać jedną z trzech premii:

1. Do 200 zł premii za przeniesienie konta
Jeśli przeniesiesz konto z innego banku do  Credit Agricole, bank wypłaci Ci nawet 200 zł. To łatwe – wystarczy, że:
– na to konto będzie wpływać Twoje wynagrodzenie,
– przez min. 3 miesiące zapewnisz regularne wpływy na konto – min. 3 000 zł dla premii 200 zł lub min. 1000 zł dla premii 100 zł.
Doradcy banku załatwią za Ciebie formalności związane z przeniesieniem konta.

2. Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki
Jeśli z Twojego konta będziesz opłacał rachunki za energię, gaz, TV, internet, wodę lub za telefon, bank zwróci Ci do 5% za zapłacone faktury.
Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 300 zł. Zarejestruj swoje faktury za media i zapewnij regularne wpływy na konto min. 1 000 zł miesięcznie.

3. 50 % premii z CAsaver
Chcesz oszczędzać? Możesz to robić codziennie, w prosty sposób podczas zakupów – dzięki usłudze CAsaver. Za każdym razem, gdy zapłacisz swoją kartą do konta, nawet za drobne zakupy, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia trafi z konta osobistego na Twój oprocentowany Rachunek Oszczędzam. Ty decydujesz do jakiej kwoty zaokrąglasz – to proste, jak wrzucanie reszty do skarbonki.
W promocji, dodatkowo bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, ze miesięcznie: na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. 300 zł.

 

Aby wziąć udział w tej promocji bankowej, przejdź na tę specjalną stronę promocyjną, kliknij Otwórz konto i postępuj zgodnie z instrukcją.

Konto w Credit Agricole

Credit Agricole to najlepszy bank!

Credit AgricoleCredit Agricole to francuska sieć banków spółdzielczych, która w 1990 r. przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Bank Credit Agricole oferuje klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, rolnikom oraz korporacjom kompleksową ofertę produktów i usług bankowych.

Bank Credit Agricole to bank koncentrujący swoje działania na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, profesjonalnym i rzetelnym doradztwie oraz przyjaznej obsłudze.

Credit Agricole to najlepszy bank w rekomendacjach klientów, według ankiety z września 2016 roku.

 

Podsumowanie

Jeśli szukasz dobrego konta osobistego, a przy okazji nie przeszkadza Ci zgarnięcie jednej z 3 premii, to naszym zdaniem konto w Credit Agricole może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Trochę martwi nas fakt, że trzeba zapewnić dość wysokie wpływy na konto w początkowych miesiącach, więc oceniamy tę ofertę tylko na  2/5 Mamonków:

2 mamonki

Skomentuj
Wasze opinie
 • Bankowiec 11 lipca 2018 o 23:05 pisze:

  Polecam to konto każdemu! 🙂

 • Jo-anna 12 lipca 2018 o 11:07 pisze:

  Fajnie, że można wybrać 1 z 3 premii 🙂 Dla każdego, coś dobrego 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*