Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii

Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii za korzystanie z konta! Idea Bank oferuje bardzo atrakcyjne konto firmowe i jeszcze płaci swoim użytkownikom za korzystanie z tego konta. Wystarczy prowadzić bieżące rozliczenia firmowe korzystając z tego konta. Sprawdź za co dokładnie Idea Bank przyznaje premie – poniżej masz wszystko rozpisane.

Załóż konto firmowe Idea Bank i odbierz 600 zł premii

Konto firmowe Idea Bank

Idea BankAby założyć konto firmowe IdeaBank i wziąć udział w promocji musisz zrobić tylko jeden krok, którego wykonanie zajmie Ci dosłownie 30 sekund. Chyba warto poświęcić tę chwilę, by zgarnąć 600 zł premii?

Wystarczy, że wejdziesz na tę specjalną stronę promocyjną i wypełnisz prosty wniosek, składający się z 4 podstawowych danych.

Nie zwlekaj i wypełnij wniosek teraz! Ta promocja bankowa może się w każdej chwili skończyć.

 

Za co można odebrać premie?

IdeaBank wypłaci Ci do 600 zł premii za aktywne korzystanie z konta firmowego:

 • 30 zł od pierwszego przelewu do ZUS i US w miesiącu, w którym przystąpiono do Promocji, na kwotę minimum 250 zł,
 • 40 zł za utrzymanie średniego miesięcznego salda w kwocie od 30 000,01 zł,
 • 20 zł za wpłatę we wpłatomacie nie niższą niż 1000 zł,
 • 20 zł za wystawioną i opłaconą fakturę w Idea Cloud na kwotę nie niższą niż 100 zł.

 

Dodatkowe korzyści z konta firmowego

Poza bardzo atrakcyjnymi warunkami i premią 600 zł Idea Bank oferuje w ramach swojego konta firmowego dodatkowe korzyści:

 • Mobilny Wpłatomat – Ściągasz aplikację na telefon (Android i iOS), aktywujesz ją za pomocą kodu SMS wysłanego przez bank na numer telefonu podany w bankowości internetowej, logujesz i już możesz zamówić Mobilny Wpłatomat. Mobilny Wpłątomat działa dokładnie tak samo, jak urządzenia stacjonarne. Wkładasz kartę, wybierasz kwotę, następnie wpłacasz gotówkę i odbierasz potwierdzenie. Środki na rachunku bankowym księgowane są w czasie do 30 minut.
 • Idea Hub – W Idea Hub wcielamy w życie ideę coworkingu – w ciągu dnia udostępniamy klientom banku wspólne miejsce do pracy, by mogli bez przeszkód realizować swoje przedsięwzięcia i dzielić się doświadczeniami, a w razie potrzeby korzystać z porad pracowników Idea Banku. W Idea HUB skorzystasz ze sprzętu biurowego – drukarki, skanera, słuchawek, a w wybranych lokalizacjach ze studia fotograficznego, gdzie zrobisz zdjęcia np. do wstawienia na stronę internetową firmy lub sklepu.
 • Kantor – Jeśli przeprowadzasz transakcje w różnych walutach lub po prostu jesteś zainteresowany ich wymianą, już teraz możesz to zrobić w pełni online. Sprawdź nasz intuicyjny system i ciesz się możliwością wymiany aż 10 walut na korzystnych warunkach z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

 

Załóż konto firmowe i odbierz 600 zł premii

Jak widzisz, założenie konta firmowego w IdeaBank jest banalnie proste i niesie za sobą wiele korzyści dla każdego przedsiębiorcy. Wypełnienie wniosku na specjalnej stronie promocyjnej zajmuje dosłownie 30 sekund. Bardzo szybko możesz się więc cieszyć z nowego konta firmowego i zacząć odbierać od banku swoje premie. W sumie do zgarnięcia czeka na Ciebie aż 600 zł w ciągu roku. Chyba nie musimy Cię już dłużej przekonywać, że jest to dobra oferta? 😉

 

Podsumowanie

Załóż konto firmowe i odbierz 600 zł premii to bardzo atrakcyjna oferta przygotowana przez IdeaBank. Otrzymujesz bardzo dobre konto firmowe i do tego możesz zgarnąć aż 600 zł premii. Wydaje nam się, że jest to interesująca oferta dla każdego przedsiębiorcy. Naszym zdaniem, warto skorzystać z tej oferty, więc dajemy jej 4/5 Mamonków. 

4 mamonki

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wyplenić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek teraz!

Skomentuj
Wasze opinie
 • Magdalena Kowalska 8 października 2016 o 15:32 pisze:

  Bardzo atrakcyjne warunki. Zastanawiam się pomiędzy tym kontem a mBiznes w mBanku, ale chyba zdecyduję się na Idea Bank 🙂

 • Leszek B. 18 października 2016 o 16:11 pisze:

  Jestem właśnie w trakcie zakładania mojej pierwszej działalności. Od jakiegoś czasu zastanawiałem się, który bank wybrać. Właśnie podjąłem decyzję o zaufaniu Idea Bank.

 • Mateusz Szymański 18 października 2016 o 20:38 pisze:

  Leszek – bardzo dobra decyzja! Sam korzystam z ich konta firmowego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Mimo, że kusiły mnie inne banki, nie zamierzam rezygnować z usług Idea Bank. Ty na pewno też będziesz zadowolony.

 • Leszek B. 19 października 2016 o 15:38 pisze:

  Mateusz, dzięki 🙂

 • Jerzy Sadowski 24 października 2016 o 18:48 pisze:

  Bardzo dobre konto, polecam!

 • Zbigniew Miśkiewicz 25 października 2016 o 19:14 pisze:

  Moim zdaniem, to najlepsze konto firmowe w Polsce 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*