Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł i omiń wszystkie opłaty

Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł i omiń wszystkie opłaty. Tak można najlepiej podsumować nową odsłonę promocji bankowej Citibank, w ramach której można otrzymać smartfon LG. Aby wziąć udział w promocji i odebrać za darmo smartfon LG K4 Dual, należy wypełnić wniosek o założenie darmowej karty Citi Simplicity.  Zapoznaj się z naszym wpisem, a dowiesz się, jak ominąć wszystkie opłaty i odebrać ten telefon zupełnie za darmo! Promocja bankowa nieaktualna. 

Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł i omiń wszystkie opłaty

Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł i omiń wszystkie opłaty

Citibank przygotował nową promocję bankową, w której oferuje bardzo atrakcyjny zestaw nagród:

 • smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł,
 • gwarancja na 24 miesiące,
 • nagroda jest zwolniona z opodatkowania.

Zgodnie z regulaminem promocji, liczba smartfonów jest ograniczona i wynosi 1000 egzemplarzy. By je odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, by odebrać wspomniany zestaw nagród i nie ponieść ŻADNYCH kosztów.

 

Promocja bankowa Citi

Karty Citi Simplicity i Mastercard WorldJeżeli chcesz wziąć udział w najnowszej promocji Citibank, wystarczy, że wybierzesz jedną z dwóch kart Citibank:

 • Citi Simplicity
 • Mastercard World

Lepiej wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ jest ona kompletnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeczytaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych haczyków. Karta Mastercard World kosztuje 18 zł miesięcznie. Jeżeli chcesz uniknąć opłat, wybierz kartę Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę i odebrać smartfon LG K4 Dual, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citi. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę.

Co ważne, możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat. Jeżeli chcesz, możesz zrezygnować z karty nawet w dniu, w którym odbierzesz swojego nowego smartfona.

 

Dlaczego Citibank rozdaje smartfony za darmo?

Citi

Citibank rozdaje smartfony za darmo, przede wszystkim po to, by zyskać nowych klientów na swoje karty kredytowe. Dodatkowo, jeżeli pozyskany w ramach promocji klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo istotne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać smartfon LG K4 Dual

Krok 1 Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej i odebrać darmowego smartfona LG K4 Dual, musisz wypełnić wniosek o kartę Citibank na tej specjalnej strony promocyjnej. Udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy nie mieli karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące
 • dochód w wysokości minimum 1200 zł

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat
 • firma powinna być prowadzona przez mininum 2 lata

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości minimum 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia formularza, możesz spidziewać się telefonu od konsultanta z Citibank. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz się zalogować przynajmniej raz w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3 Korzystaj z karty

Ostatnim krokiem, jaki musisz zrobić, by odebrać smartfon LG K4 Dual, jest aktywne korzystanie z karty. Wystarczy, że wykonasz kartą transakcje na 3000 zł w ciągu 3 miesięcy. Oczywiście możesz to zrobić szybciej i wcześniej odebrać telefon. Wbrew pozorom, nie jest to wcale trudne. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi jak sobie łatwo z tym poradzić.

Pamiętaj, że do limitu zaliczają się zarówno zakupy w punktach usługowo-handlowych, takich jak sklep, stacja benzynowa, fryzjer, bar, hipermarket, hotele itd., jak i płatności za zakupy w internecie (opcja „zapłać kartą”). W ciągu miesiąca lub dwóch każdy powinien wyrobić ten limit. Poniżej kilka podpowiedzi jak przyspieszyć te proces.

Jak szybko wykorzystać limit 3000 zł?

 • płać nową kartą za zakupy we wszystkich sklepach – min. 500-1500 zł / mies.,
 • używaj karty do płacenia za wszystkie usługi takie np. taxi – min. 100-500 zł / mies.,
 • opłać wszystkie rachunki – min. 500-1000 zł / mies.,
 • płać kartą na stacji benzynowej – min. 100-500 zł / mies.,
 • korzystaj z karty przy zakipach w internecie – min. 100-500 zł / mies.,
 • możesz kupić karty podarunkowe lub bony na paliwo,
 • jeżeli planujesz jakiś większy zakup, np. telewizor, możesz rozwiązać problem za jednym razem :).

 

Smartfon LG K4 Dual jest Twój!

Jeśli wykonasz te 3 proste kroki, z pewnością  otrzymasz od Citibanku swój nowoczesny smartfon LG K4 Dual.

Jeżeli będziesz spłacał saldo karty w okresie bezodsetkowym (aż 26 dni od wystawienia wyciągu), to zgodnie z naszą obietnicą, NIE poniesiesz żadnych, nawet najmniejszych kosztów! Wyrobienie i utrzymanie karty City Simplicity jest zupełnie darmowe.

Smartfon LG K4 Dual

 

Podsumowanie

Co zrobić, aby otrzymać smartfon LG zupełnie za darmo?

 1. Wypełnij wniosek o kartę City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo)
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej w ciągu 30 dni od wypełnienia wniosku.
 3. Korzystaj z karty – zapłać 3000 zł w ciągu 3 miesięcy.
 4. Spłacaj kartę co miesiąc w okresie bezodsetkowym (aż 26 dni).

Jeżeli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, to nie dość, że otrzymasz dobrą kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, to ponadto otrzymasz w prezencie nowy smartfon LG K4 Dual. W ciągu miesiąca od spełnienia wszystkich warunków, powinien odwiedzić Cię kurier z paczką.

 

Promocja Załóż kartę w Citi, odbierz smartfon LG K4 Dual o wartości 499 zł i omiń wszystkie opłaty jest obecnie najlepszą promocja bankowa. Dlatego z przyjemnością oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Marcinek 6 lipca 2017 o 17:36 pisze:

  Długo czekałem na nową odsłonę promocji Citibanku. Nareszcie się doczekałem 😀

 • Melania M. 6 lipca 2017 o 17:38 pisze:

  Smartfon LG K4 Dual za korzystanie z darmowej karty kredytowej? Namówiliście mnie 😉

 • Zdanek 6 lipca 2017 o 17:39 pisze:

  Planuję niedługo kupić nowy telewizor. Świetny moment żeby załapać się na promocję. Dzięki tej promocji, do nowego telewizora, w gratisie otrzymam nowego smartfona 🙂

 • Wojciech W. 6 lipca 2017 o 17:42 pisze:

  Ostatnio w banku, w którym mam konto od 12 lat, odmówiono mi wydania karty kredytowej. Tylko dlatego, że nigdy nie brałem żadnych kredytów. Mam w tym samym banku konto mojej firmy i nic to nie zmieniło. Citi zdecydowanie lepiej podchodzi do klientów. Nie tylko oferuje darmowe karty, ale jeszcze dorzuca bardzo atrakcyjne gratisy. To lubię!

 • Sabina 9 lipca 2017 o 18:39 pisze:

  Super promocja 😀

 • Internauta 9 lipca 2017 o 18:41 pisze:

  Wniosek złożony!!! 🙂

 • Aniela 11 lipca 2017 o 13:00 pisze:

  Korzystam z karty Citi Simplicity od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa, jak należy i nie ma żadnych dodatkowych czy ukrytych kosztów. Polecam!

 • Mamonki 13 sierpnia 2017 o 12:36 pisze:

  To chyba najpopularniejsza promocja w historii naszego bloga 🙂

 • bruks 4 listopada 2017 o 08:55 pisze:

  W regulaminie oferty nic nie pisze o 3 tys. tylko okres 3 kolejnych miesięcy, co najmniej 5 transakcji miesięcznie. Proszę przeczytać.

 • Ja 1 grudnia 2017 o 13:28 pisze:

  Kurdę, zagapiłem się i nie zdążyłem się załapać na tę promocję 🙁

 • Mamonki 1 grudnia 2017 o 13:33 pisze:

  Nie przejmuj się, Citibank co jakiś czas uruchamia podobne promocje. Myślę, że za kilka tygodni zobaczymy nową edycję np. z nowszym modelem smartphona 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*