Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 9

Citibank rozpędził się z promocjami dla swojej najlepszej karty kredytowej. Mamy dla was kolejną edycję 🙂 Na czym polega ta promocja? Jak zwykle warunki są bardzo proste: Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 9. Sprawdź szczegóły! Promocja została wstrzymana przez bank.

Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 9

Odbierz smartfon Xiaomi Redmi 9

Dosłownie kilka dni temu Citibank uruchomił swoją najnowsza promocję. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy poniżej a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Chcielibyśmy również nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

smartfon Xiaomi Redmi 9XIAOMI REDMI 9 3GB+64GB
Dostrzeż piękno każdego detalu.

Eksplozja doznań z olbrzymim wyświetlaczem 6,53 cala! 9 edycja Redmi szczyci się poczwórnym aparatem SI z trybem macro, błyskawicznym procesorem oraz baterią o pojemności aż 5020 mAh.

 

Promocja bankowa Citibank

Tak, jak wspomnieliśmy we wstępie, w ramach swojej najnowszej promocji Citibank promuje kartę Citi Simplicity. Z korzystaniem z karty nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie kliknij „Aplikuj o kartę” wypełnij formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać smartfon Xiaomi Redmi 9 za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja będzie aktualna tylko 10.08.2021, ale bywa, że promocje kończą się przed terminem!

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa maksymalnie kilka minut. Podczas rozmowy ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Masz na to aż 3 miesiące od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy zrobisz zakupy, opłacisz parę rachunków i zrobione!

Telefon zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informację o spełnieniu warunków oferty.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 9 za darmo należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity.
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Jak wiecie, bardzo cenimy sobie promocje przygotowywane przez Citibank, szczególnie odnośnie karty Citi Simplicity. Od Was też otrzymujemy bardzo pozytywny feedback. W tej promocji zamiast bonu czy vouchera do sklepu, Citibank oferuje bardzo atrakcyjny i nowoczesny smartfon Xiaomi Redmi 9. Wolicie nagrody rzeczowe czy bony na zakupy? Z przyjemnością oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

 

Skomentuj
Wasze opinie
  • Zbig 23 czerwca 2021 o 22:09 pisze:

    Czy jak już mam kartę to mogę wziąć udział w promocji

  • Mamonki 27 czerwca 2021 o 17:54 pisze:

    Niestety promocja jest przeznaczona dla nowych klientów. Możesz natomiast wyrobić nową kartę np. na żonę czy brata 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*