Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon VIVO Y11s

Mamy dla Was kolejną atrakcyjną promocję bankową przygotowaną przez Citibank: Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon VIVO Y11s. Zapraszamy do zapoznania się z tym wpisem, by sprawdzić jak odebrać smartfon za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon VIVO Y11s

Odbierz smartfon VIVO Y11s

Citibank wczoraj uruchomił nową promocję. W ramach tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać smartfon VIVO Y11s. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeśli postąpisz zgodnie z instrukcją, którą przygotowaliśmy poniżej na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto tutaj dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Smartfon VIVO Y11sVIVO Y11s

  • Wyświetlacz Halo FullView o wielkości 6,51 cala
  • Dwa obiektywy 13 MP i 2 MP zlokalizowane na tyle obudowy oraz przednia kamera rozdzielczości 8 Mpix
  • Bardzo pojemna bateria 5000 mAh
  • Czytnik linii papilarnych zlokalizowany z boku obudowy
  • Wyświetlacz odfiltrowujący niebieskie światło

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji Citibank promuje kartę Citi Simplicity. Z korzystaniem z karty nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty. W pierwszym roku wystarczy dokonać transakcji o wartości minimum 300 zł miesięcznie. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie zaledwie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać smartfon VIVO Y11s, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie kliknij „Aplikuj o kartę” wypełnij formularz kontaktowy, co nie powinno Ci zająć więcej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 5 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

3 proste kroki by odebrać smartfon VIVO Y11s

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać smartfon VIVO Y11s za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Promocja będzie aktualna tylko 22.11.2021, ale bywa, że promocje kończą się przed terminem!

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel banku. Rozmowa potrwa maksymalnie kilka minut. Podczas rozmowy ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do Citi Mobile

Zaloguj się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Zrób to przynajmniej raz nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Masz na to aż 3 miesiące od założenia karty Citi Simplicity. Wystarczy, że kilka razy zrobisz zakupy, opłacisz parę rachunków i zrobione!

Telefon zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informację o spełnieniu warunków oferty.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać smartfon VIVO Y11s za darmo należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity.
 2. Zaloguj się do Citi Mobile (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje w sumie na 1000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Kolejna promocja karty Citi Simplicity z podobnymi warunkami jak wcześniej. Jak wiecie, bardzo cenimy sobie te promocje. Otrzymujemy też bardzo dobry feedback od naszych czytelników. Dlatego też, z przyjemnością dajemy tej promocji 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*