Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 400 zł na Allegro za darmo

Pisaliśmy ostatnio o promocji Citibank, w której można odebrać voucher o wartości 400 zł do perfumerii Douglas. Teraz mamy dla Was praktycznie tę samą promocję, tylko tym razem do odebrania jest voucher 400 zł na Allegro za darmo. Ta promocja jest ważna również tylko do 31 stycznia 2018Promocja bankowa nieaktualna.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 400 zł na Allegro za darmo

Voucher 400 zł na Allegro

W swojej najnowszej promocji Citibank oferuje nowym klientom voucher 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej. Co ważne, liczba voucherów jest nieograniczona i by go odebrać, NIE trzeba wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, a na pewno NIE poniesiesz ŻADNYCH kosztów i wkrótce odbierzesz swój voucher 400 zł na Allegro. Wiesz już na jakie zakupy przeznaczysz ten bon? 😉

 

Promocja bankowa Citi

Karty Citi Simplicity i Mastercard World

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi, musisz założyć kartę kredytową w Citibank. Do wyboru są 2 karty, z których jedna jest zupełnie bezpłatna:

Jak wspomnieliśmy, karta Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięczne. Dokładnie przeanalizowaliśmy warunki umowy i NIE widzimy tam też żadnych ukrytych haczyków. Druga karta – Mastercard World – kosztuje 18 zł miesięcznie. By uniknąć dodatkowych opłat sugerujemy wybrać kartę Citi Simplicity.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz odebrać voucher 400 zł na Allegro musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej. Wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie 30 sekund.

 

Dlaczego bank Citi rozdaje vouchery?

CitiCitibank oferuje nowym klientom voucher 400 zł na Allegro przede wszystkim po to, by przekonać nowych klientów do skorzystania z ich oferty. Bank daje Ci bezpłatną kartę kredytową i voucher o wartości aż 400 zł do sklepu internetowego. Dlaczego? Dlatego, że najtrudniej jest właśnie pozyskać nowego klienta. Jak bank przekona Cię do jednego ze swoich produktów, dużo łatwiej będzie mu namówić Cię do skorzystania także z innych ciekawych ofert.

Jeżeli będziesz zadowolony z karty i obsługi banku, możliwe, że polecisz jego usługi np. swoim znajomym. Prawda? Może się wydawać, że nie ma szans, by bankowi się to opłaciło. Pamiętaj jednak, że klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat.

Rynek reklamy bardzo mocno się rozwinął w ostatnich latach i coraz trudniej docierać jest do klientów. Reklamy w telewizji kosztują ogromne pieniądze, a nigdy nie masz nawet pewności, że przyniosą oczekiwany skutek.

Działania takie jak takie promocje bankowe, gdzie klient otrzymuje od banku wartościowe prezenty, są działaniami dla banku dużo tańszymi i skuteczniejszymi.

 

3 proste kroki by odebrać voucher 400 zł na Allegro

Krok 1 Wypełnj wniosek

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowszej promocji Citi i odebrać voucher 400 zł na Allegro musisz wypełnić wniosek o kartę na tej specjalnej stronie promocyjnej. Udział w promocji może wziąć każdy, kto nie miał karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • min. 21 lat,
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez min. 3 miesiące,
 • dochód w wysokości min. 1200 zł.

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć min. 25 lat,
 • firma powinna być prowadzona przez min. 2 lata.

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości min. 1200 zł,
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

 

Skorzystaj z promocji teraz! Często dostajemy maile od użytkowników, którzy się zagapili i zapomnieli wrócić na stronę promocyjną przed zakończeniem promocji. Niestety nie jesteśmy w takiej sytuacji w stanie pomóc. Nie odkładaj tego na później, bo łatwo może Ci to wylecieć z głowy i stracisz szansę na swój voucher 400 zł na Allegro.

Po wypełnieniu formularza na stronie promocyjnej, zwykle w ciągu 3-7 dni, możesz się spodziewać telefonu od konsultanta z Citibank. Rozmowa nie potrwa długo. Konsultant zada Ci tylko kilka podstawowych pytań.

Podczas rozmowy z konsultantem ustalisz również kiedy i gdzie spotkasz się z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2 Zaloguj się do bankowości elektronicznej

Po odebraniu nowej karty kredytowej, musisz zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank. Zrób to przynajmniej raz w miesiącu po podpisaniu umowy (jeśli podpiszesz umowę o kartę w styczniu, musisz się zalogować do bankowości elektronicznej w lutym). Możesz zalogować to zrobić na stronie banku Citi lub przez aplikację mobilną.

 

Krok 3 Korzystaj z karty

Zostaje Ci jeden ostatni krok na Twojej drodze do odebrania vouchera. Należy wykonać nową kartą transakcje o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Voucher 400 zł na Allegro otrzymasz w formie elektronicznej. Zostanie on przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy z bankiem.

 

Podsumowanie

Nie możemy postąpić inaczej jak ocenić tę promocję bankową Citibank na 5/5 Mamonków. Jest to kolejna odsłona Waszej ulubionej promocji, więc na pewno rozumiecie skąd ta ocena 🙂

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Iona 29 grudnia 2017 o 12:59 pisze:

  Zdecydowanie bardziej podoba mi się voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro niż do perfumerii Douglas 🙂

 • Maciej 29 grudnia 2017 o 13:04 pisze:

  Pierwszy raz trafiłem na Waszego bloga. Nie wiedziałem, że Citibank tak często organizuje takie fajne promocje. Na pewno skorzystam. Dzięki! 🙂

 • Judyta SSS 29 grudnia 2017 o 13:04 pisze:

  No i fajnie.. 🙂

 • Elżunia 29 grudnia 2017 o 18:48 pisze:

  Wniosek o kartę wypełniony xD Wkrótce planuję kupić wymarzone buty na Allegro. Przy bonie o wartości 400 zł wreszcie mnie na nie stać 😀

 • cj 15 września 2018 o 11:02 pisze:

  Są już kolejne promocje, zastanawiam się, czy po skorzystaniu zrezygnować z karty, czy zostawić?

 • Mamonki 15 września 2018 o 14:27 pisze:

  cj, karta Citi Simplicity w naszej opinii to najlepsza karta kredytowa w Polsce, dlatego sugerujemy pozostawienie sobie tej karty i korzystanie z niej 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*