Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 500 zł do Biedronki za darmo

W tym roku mieliśmy już kilka atrakcyjnych promocji bankowych. Tą, która wyraźnie wyróżniła się na tle innych pod względem popularności, była promocja, w której za założenie karty Citi Simplicity, uczestnik otrzymywał bon do Biedronki o wartości 300 zł. Dlaczego o tym piszemy? Bo mamy dla Was jeszcze lepszą propozycję: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 500 zł do Biedronki za darmo. Sprawdź szczegóły i postępuj zgodnie z instrukcją, by odebrać voucher 500 zł do Biedronki. Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher 500 zł do Biedronki za darmo

 

Voucher 500 zł do Biedronki

Dosłownie przed sekundą ruszyła najnowsza promocja bankowa Citibank, w której możesz zupełnie za darmo odebrać voucher 500 zł do Biedronki. Zgodnie z regulaminem, liczba voucherów jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, na pewno odbierzesz swój voucher i NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

W ramach promocji bankowej Citibank promuje swoją kartę Citi Simplicity, która jest zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeanalizowaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Jeżeli chcesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać voucher 500 zł do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

Promocja ważna tylko do 14 sierpnia 2018!

 

Dlaczego Citibank rozdaje vouchery za darmo?

Citi
Citibank rozdaje vouchery do Biedronki za darmo, ponieważ chce w ten sposób pozyskać nowych klientów. Bank oferuje w promocji swoje karty, ale należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać voucher 500 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrac voucher 500 zł do Biedronki za darmo, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej strony promocyjnej.

UWAGA: Aby otrzymać voucher, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych podczas wypełniania formularza.

 

Udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy nie mieli karty głównej w Citibanku po 1 lipca 2014 i spełniają poniższe kryteria:

1. Osoba prywatna

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy przez minimum 3 miesiące
 • dochód w wysokości minimum 1200 zł

2. Firma

 • osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat
 • firma powinna być prowadzona przez mininum 2 lata

3. Emeryci i renciści

 • dochód w wysokości minimum 1200 zł
 • dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia formularza, doradca banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz się zalogować przynajmniej raz najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Przy promocjach kart kredytowych często banki wymagają, by klient zapłacił nową kartą np. kilka tysięcy złotych w ciągu 3 pierwszych miesięcy. W ten sposób warunkowane jest odebranie nagrody. W tym wypadku NIC takiego nie ma. NIE musisz wydać żadnej z góry określonej kwoty pieniędzy by odebrać voucher do Biedronki.

Dokonaj po prostu 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kwota transakcji nie ma najmniejszego znaczenia. Możesz 5 razy kupić paczkę Tic-Tacków 😉

Voucher elektroniczny o wartości 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

 

Podsumowanie

By otrzymać voucher o wartości 500 zł do Biedronki za darmo należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo). Pamiętaj, by wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – 5 dowolnych transakcji w 1. miesiącu i 5 transakcji w 2. miesiącu.

Jeżeli będziesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, to dostaniesz również w prezencie voucher 500 zł do Biedronki zupełnie za darmo.

 

Od dawna bardzo dobrze oceniamy promocje Citi związane z kartą Simplicity. Dodatkowo, otrzymujemy od Was feedback, że to Wasze ulubione promocje i widzimy, że zdecydowanie najchętniej z nich korzystacie. Dodatkowo, od wielu osób otrzymaliśmy potwierdzenie otrzymania obiecanych w promocji nagród. Dlatego nie możemy postąpić inaczej niż ocenić tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Ania Z 12 maja 2018 o 14:59 pisze:

  Aż 500 zł? WOW!

 • Tomasz 14 maja 2018 o 17:38 pisze:

  Z tym że ta karta będzie bezpłatna to myślę że jest lipa …
  proszę o wskazanie regulaminu zawierania umów na kartę kredytową .

 • Ryszard 15 maja 2018 o 22:00 pisze:

  2 miesiące temu nie zdecydowałem się na udział w promocji, w której był do odebrania voucher o wartości 300 zł do Biedronki. Na 500 zł już się skuszę.

 • Mamonki 16 maja 2018 o 14:58 pisze:

  Tomaszu,

  Dzięki za komentarz. Zapewniamy, że wszystko, co tutaj napisaliśmy, jest prawdą 🙂

  Zapomnieliśmy natomiast dodać linki do dokumentów związanych z promocją i samą kartą. Już to nadrobiliśmy 🙂

  Pod wpisem znajdziesz link do regulaminu promocji oraz tabeli opłat i prowizji, związanej z kartą Citi Simplicity.

 • Joanna Wasilewska 16 maja 2018 o 15:01 pisze:

  Wniosek wypełniony 😀 Teraz czekam na kartę a następnie na voucher do Biedronki. Już się nie mogę doczekać wielkich zakupów 😀

 • Henryk Stokłosa 9 lipca 2018 o 15:08 pisze:

  Oby więcej takich zajebistych promocji 🙂

 • Jo-anna 12 lipca 2018 o 11:06 pisze:

  Super promocja, fajna karta i ekstra zakupy w Biedrze 🙂

 • Jane 9 sierpnia 2018 o 14:49 pisze:

  Ale jak to wygląda z tym oprocentowaniem? Czyli jeżeli mam załóżmy limit 4000 zł miesięcznie i wydam z tego 1700 (na przykład)i spłacę to w terminie, to mimo wszystko będę musiała jeszcze do tych 1700 zł dodać prawie 11%?

 • Mamonki 10 sierpnia 2018 o 12:00 pisze:

  @Jane jeśli będziesz spłacać kartę w terminie to nie będziesz ponosić żadnych dodatkowych opłat.
  Jeżeli będziesz miała limit na karcie, to będzie limit maksymalnych wydatków, a nie minimalnych, więc nie ma to w tym przypadku żadnego znaczenia.

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*