Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmo

Mamy dla Was niespodziankę! Pisaliśmy niedawno o nowej promocji karty Citi Simplicity. Co powiecie na drugą, równie atrakcyjną promocję bankową tego produktu? Dzięki temu, każdy będzie mógł wybrać to, co interesuje go najbardziej. Oferta, o której piszemy już na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmo. Poniżej opisaliśmy szczegóły tej promocji. Sprawdź co zrobić, by odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmo

Xiaomi Redmi 6a

Kilka dni temu wystartowała najnowsza promocja bankowa Citibank. Jeśli weźmiesz udział w tej promocji, możesz zupełnie za darmo odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6a. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Jeżeli postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto dodać, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

Xiaomi Redmi 6a za darmo

 

Promocja bankowa Citibank

W ramach swojej najnowszej promocji bankowej Citibank promuje swój najpopularniejszy i chyba najlepszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6a, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy. Zajmie Ci to nie więcej niż minutę.

Promocja ważna tylko do 24 kwietnia 2019!

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank regularnie organizuje różne promocje by reklamować swoje produkty. Chcą w ten sposób przede wszystkim dotrzeć do nowych klientów. Bank reklamuje w tej promocji kartę Citi Simplicity, ale należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6a

Krok 1. Wypełnij wniosek

By wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać smartfon Xiaomi Redmi 6a, należy najpierw wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej.

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefoniczne przedstawiciel banku. Rozmowa powinna potrwać dosłownie parę minut. Podczas tej rozmowy ustalisz m.in. kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu 3 miesięcy od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Ostatni krok, który należy wykonać wiąże się z korzystaniem karty. Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od założenia karty, wykorzystasz ją do opłacenia transakcji o wartości 1500 zł (średnio 500 zł / mies.). Wystarczy, że kilka razy opłacisz rachunki, jedzenie w restauracjach i barach czy po prostu jeden większy zakup. Mamy kilka sugestii jak szybko „wyrobić” ten limit 1500 zł:

 • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
 • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
 • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
 • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
 • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
 • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę,
 • zrób jeden większy zakup, np. telewizor i załatwione :).

 

W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków promocji. Nagroda zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków za pomocą przesyłki kurierskiej.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo smartfon Xiaomi Redmi 6a należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – dokonaj transakcji na 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Jeżeli postąpisz zgodnie z powyższą instrukcją, otrzymasz nie tylko fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, ale także dostaniesz w prezencie nowoczesny smartfon Xiaomi Redmi 6a.

 

Pewnie powtarzamy się przy ocenie promocji karty Citi Simplicity, ale znowu bardzo dobrze oceniamy tę ofertę. Nie ma się do czego przyczepić. Bardzo dobra karta, jasne i proste w realizacji zasady promocji, i świetny smartfon jako nagroda na powitanie. Bez wahana oceniamy tę ofertę na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Antonina K. 22 stycznia 2019 o 12:36 pisze:

  Zostały jeszcze im jakieś telefony, czy już wszystko rozdali? 🙂

 • Mamonki 23 stycznia 2019 o 15:21 pisze:

  @Antonina Liczba telefonów jest nieograniczona, więc bez obaw możesz wypełnić formularz o kartę Citi Simplicity 🙂

 • Marek 31 stycznia 2019 o 10:31 pisze:

  Czy kartą płacimy z własnych środków , czy też wymogi narzucają kredyt bankowy jak wskazuje nazwa karty…..

 • Mamonki 5 lutego 2019 o 18:52 pisze:

  Karta Citi Simplicity, jak każda inna karta kredytowa, działa tak, że płacisz kartą, a po zakończonym miesiącu otrzymujesz podsumowanie wydatków. Jeśli spłacisz tę kwotę w ramach okresu bezodsetkowego, nie zapłacisz żadnych odsetek 🙂

 • Leoni 2 marca 2019 o 01:49 pisze:

  Od pewnego czasu chciałem sobie kupić ten telefon. Wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie i zadowolenie, gdy zobaczyłem tę promocję na Waszym blogu. Dziękuję Mamonki 🙂

 • Ebi 2 marca 2019 o 23:45 pisze:

  Nie załapałem się na ostatnią edycję promocji karty Citi Simplicity, ale tym razem już jej nie przegapię 🙂 Wniosek wypełniony!

 • Hania 5 marca 2019 o 08:05 pisze:

  Właśnie wypełniłam wniosek i teraz czekam na telefon z banku 🙂 Już się nie mogę doczekać aż przyślą mi nową kartę.

 • Rafał 28 marca 2019 o 17:48 pisze:

  Spełniłem warunki już ponad miesiąc temu i nadal nie otrzymałem żadnej wiadomości o spełnieniu warunków umowy

 • Mamonki 9 kwietnia 2019 o 15:04 pisze:

  @Rafał, kontaktowałeś się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta banku Citi? Myślę, że tam najszybciej poznasz swój status w tej promocji. Daj znać, jeśli możemy w czymś pomóc.

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*