Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL za darmo

Czy jeszcze ktoś nie skorzystał z atrakcyjnych promocji bankowych Citi dotyczących ich najpopularniejszego produkty – karty kredytowej Citi Simplicity? Jeśli jeszcze nie masz tej karty, mamy dla Ciebie idealną promocję: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL za darmo! Rozpoczęło się lato, przed nami wyjazdy nad jezioro, za granicę itp. W takich sytuacjach zawsze przyda się jeden z najlepszych bezprzewodowych głośników firmy JBL. Sprawdź co zrobić, by go odebrać zupełnie za darmo!

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL za darmo

Odbierz głośnik JBL za darmo

Dosłownie przed sekundą ruszyła najnowsza promocja bankowa Citibank, w której możesz zupełnie za darmo odebrać bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3. Zgodnie z regulaminem, liczba głośników jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją by odebrać swój głośnik JBLNIE ponieść ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Co ważne, od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

Najnowsza promocja bankowa Citibank ma na celu promowanie ich najpopularniejszego produktu, czyli karty Citi Simplicity, która jest zupełnie darmowa. Dokładnie sprawdziliśmy i jesteśmy pewni, że z tą kartą NIE wiążą się żadne opłaty miesięczne.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać bezprzewodowy głośnik JBL, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Uzupełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

Promocja ważna tylko do 4 września 2018!

 

Dlaczego Citibank rozdaje prezenty?

CitiCitibank rozdaje prezenty takie jak bezprzewodowy głośnik JBL, by promować swoje produkty. Bank, dając taki bonus do swojej karty Citi Simplicity, pozyskuje nowych klientów. Pozyskany w ten sposób klient może nie tylko zdecydować się także na inne produkty oferowane przez Citibank, ale może również polecić usługi banku swoim znajomym. Podsumowując, Citibank oferując takie gratisy jak głośnik JBL Flip 3, liczy na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów w dość oryginalny sposób. Wydaje nam się, że to uczciwy układ. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 🙂

 

3 proste kroki by odebrać głośnik JBL

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w najnowszej promocji bankowej Citi i odebrać bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej strony promocyjnej.

UWAGA: Aby otrzymać voucher, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych podczas wypełniania formularza.

 

W ciągu od 3 do 7 dni od wypełnienia formularza, zadzwoni do Ciebie doradca banku, w celu przeprowadzenia dosłownie kilkuminutowej rozmowy. Podczas tej rozmowy z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Pozostaje Ci już ostatni krok do wykonania przed odebraniem bezprzewodowego głośnika Bluetooth. Należy wykonać transakcje kartą o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Wbrew pozorom, NIE jest to duża kwota, jeśli przyjmiemy, że przez 3-4 tygodnie będziemy za większość rzeczy płacić nową kartą Citi Simplicity. Poniżej kilka przykładów, jak można łatwo wykorzystać ten limit:

 • płać kartą za zakupy w sklepie spożywczym, hipermarkecie itp.,
 • używaj nowej karty do płacenia za usługi takie jak taxówka, fryzjer itp.,
 • opłać kartą wszystkie rachunki,
 • korzystaj z karty przy płaceniu na stacji benzynowej,
 • płać kartą za wszystkie zakupy w internecie,
 • możesz kupić bony na paliwo lub. np karty podarunkowe,
 • będąc ze znajomymi w restauracji, zapłać rachunek kartą i weź od znajomych gotówkę,
 • jeżeli planujesz jakiś większy zakup, np. telewizor, możesz rozwiązać problem za jednym razem :).

 

Po spełnieniu tych 2 warunków (logowanie w aplikacji mobilnej i płatności kartą na 1000 zł) w kolejnym miesiącu otrzymasz potwierdzenie spełnienia warunków opisanych w promocji. Od tego momentu w ciągu 30 dni otrzymasz swój nowy głośnik JBL Flip 3 zupełnie za darmo.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo bezprzewodowy głośnik JBL należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje kartą na 1000 zł.

 

Jeżeli postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która NIE kosztuje ani grosza, to dostaniesz również w prezencie bezprzewodowy głośnik JBL Flip 3.

 

Po raz kolejny, nie możemy postąpić inaczej, jak bardzo dobrze ocenić najnowszą odsłonę promocji Citibank. Dobry produkt, jasne warunki, bardzo fajny bonus w prezencie. Bez najmniejszego wahania oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Małgorzata 2 lipca 2018 o 19:04 pisze:

  Extra! Dużo bardziej wolę odebrać głośnik niż bon na zakupy do Biedry 🙂

 • Salah 2 lipca 2018 o 23:56 pisze:

  Wniosek wypełniony 😀 Głośnik przyda mi się na urlopie 🙂

 • Miszka 3 lipca 2018 o 14:02 pisze:

  Jeden z najlepszych głośników bezprzewodowych dostępnych na polskim rynku 🙂

 • Mateusz S 3 lipca 2018 o 14:17 pisze:

  Korzystam z karty Citi Siplicity od 5 lat i nie zmieniałbym tej karty na żadną inną. Rzeczywiście jest darmowa 🙂

  Z tego, co pamiętam, zakładając tę kartę skorzystałem z podobnej promocji, tylko chyba w nagrodę był tablet 🙂

 • Mateusz Sikora 6 lipca 2018 o 08:08 pisze:

  Przejrzałem dokładnie warunki korzystania z samej karty jak i regulamin promocji – wszystko, co tu napisaliście – zgadza się. Muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Gratulacje 🙂

 • Bankowiec 11 lipca 2018 o 21:45 pisze:

  Zawsze chciałem mieć taki głośnik 😀

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*