Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL Flip 4 za darmo

Co powiecie na najnowszą promocję karty Citi Simplicity, przygotowaną dla Was przez Citi Bank? Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL Flip 4 za darmo – to jedno zdanie idealnie podsumowuje podstawowe zasady promocji. Poniżej opisaliśmy szczegóły tej promocji. Sprawdź co zrobić, by odebrać bezprzewodowy głośnik JBL Flip 4 zupełnie za darmo.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz głośnik JBL Flip 4 za darmo

Odbierz głośnik JBL Flip 4 za darmo

Przed chwilą ruszyła najnowsza promocja bankowa Citibank, w której możesz zupełnie za darmo odebrać bezprzewodowy głośnik JBL Flip 4. Zgodnie z regulaminem, liczba głośników jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją by odebrać swój głośnik JBLNIE ponieść ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Co ważne, od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

Najnowsza promocja bankowa Citibank ma na celu promowanie ich najpopularniejszego produktu, czyli karty Citi Simplicity, która jest zupełnie darmowa. Dokładnie sprawdziliśmy i jesteśmy pewni, że z tą kartą NIE wiążą się żadne opłaty miesięczne.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać bezprzewodowy głośnik JBL, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Uzupełnienie wniosku zajmuje dosłownie minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Dlaczego Citibank rozdaje prezenty?

CitiCitibank rozdaje prezenty takie jak bezprzewodowy głośnik JBL, by promować swoje produkty. Bank, dając taki bonus do swojej karty Citi Simplicity, pozyskuje nowych klientów. Pozyskany w ten sposób klient może nie tylko zdecydować się także na inne produkty oferowane przez Citibank, ale może również polecić usługi banku swoim znajomym. Podsumowując, Citibank oferując takie gratisy jak głośnik JBL Flip 4, liczy na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów w dość oryginalny sposób. Wydaje nam się, że to uczciwy układ. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 🙂

 

4 proste kroki by odebrać głośnik JBL

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w najnowszej promocji bankowej Citi i odebrać bezprzewodowy głośnik JBL Flip 4, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej. Pamiętaj, że masz czas tylko do 30 września 2019!

 

W ciągu od 3 do 7 dni od wypełnienia formularza, zadzwoni do Ciebie doradca banku, w celu przeprowadzenia dosłownie kilkuminutowej rozmowy. Podczas tej rozmowy z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

W trakcie wypełniania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials

Zarejestruj się do programu Priceless Specials. Z kartą Mastercard Citi Handlowy dostajesz punkty za wszystkie transakcje u partnerów programu Priceless Specials. Wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!

Dzięki współpracy z wieloma partnerami, program punktowy Priceless Specials działa zarówno przy Twoich codziennych, jak i niecodziennych zakupach. Zbieraj punkty szybko i łatwo, wybieraj nagrody, na których naprawdę Ci zależy!

 

Krok 4. Korzystaj z karty

Dokonaj dowolnych transakcji na min. 1500 zł nie później niż do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy, a otrzymasz 21 000 punktów. 21 000 pkt wymienisz np. na: głośnik JBL Flip 4 lub vouchery na zakupy lub u innych partnerów programu!

Po spełnieniu tych warunków w kolejnym miesiącu otrzymasz potwierdzenie spełnienia warunków opisanych w promocji. Od tego momentu w ciągu 30 dni otrzymasz swój nowy głośnik JBL Flip 4 zupełnie za darmo.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo bezprzewodowy głośnik JBL należy wykonać 4 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo) do 30 września 2019.
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Zarejestruj się do programu Priceless Specials.
  4. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje na 1500 zł do końca 2 miesiąca po zawarciu umowy.

 

Jeżeli postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która NIE kosztuje ani grosza, to dostaniesz również w prezencie bezprzewodowy głośnik JBL Flip 4.

 

Jest to kolejna edycja promocji karty Citi Simplicity proponowanej klientom przez Citibank. Dobry produkt, jasne warunki, bardzo fajny bonus w prezencie. Bez najmniejszego wahania oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*