Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

Pod koniec czerwca kilka promocji bankowych bezpłatnej karty Citi Simplicity dobiegło końca. Ale nie martwcie się! Mamy dla Was najnowszą odsłonę promocji przygotowaną przez Citibank: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo. W tym wpisie dokładnie opisaliśmy wszystkie warunki promocji. Zapraszamy do lektury i skorzystania z promocji póki jest aktualna.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

Bon o wartości 400 zł do Biedronki

W ramach najnowszej promocji bankowej Citibank, możesz zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

Najnowsza promocja Citibank dotyczy ich najpopularniejszego produktu, czyli karty Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co powinno Ci zająć poniżej minuty. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 i 2019 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 4 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank często organizuje promocje by reklamować swoje produkty i dotrzeć do nowych klientów. Bank oferuje w ramach promocji swoje karty, dając nowych klientom bardzo dobre bonusy. W ten sposób najłatwiej przekonać potencjalnego klienta do skorzystania nowej usługi.

Należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej Citibank.

UWAGA: Promocja aktualna tylko 22 stycznia 2020, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu miesiąca od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

W ciągu 3 pierwszych miesięcy po założeniu karty, należy wykonać nową kartą transakcje w sumie na 1500 zł. Wydaje nam się, że to bardzo uczciwy układ. Wychodzi tylko 500 zł miesięcznie. Można to załatwić jednym zakupem (np. nowego telewizora czy komputera) lub po prostu płacić nową kartą za codzienne wydatki. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

 • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
 • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
 • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
 • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
 • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
 • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

 

Nagrodę w postaci kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo bon o wartości 400 zł do Biedronki należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje na w sumie 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją to nie tylko otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, ale także dostaniesz w prezencie 400 zł do Biedronki zupełnie za darmo.

 

Jest to chyba najlepsza promocji karty Citi Simplicity od kilku miesięcy. Wiadomo, że mówimy o świetnej karcie, ale w tej promocji warunki wydają się bardzo korzystne dla potencjalnego klienta. Z wielką przyjemnością polecamy skorzystanie z tej promocji i oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Adimas1991 6 stycznia 2020 o 14:34 pisze:

  Ja osobiście skorzystałem z tej promocji już 2 razy, oczywiście po odczekaniu okresu karencji po rezygnacji z karty.
  Jak ktoś nie rozumiem tego co jest tu napisane to jego strata,
  ale ogarnięty człowiek po skorzystaniu z promocji nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów 🙂

 • Mamonki 7 stycznia 2020 o 15:50 pisze:

  Adimas1991, dzięki za Twój komentarz 🙂 Cieszymy się, że opisywane przez nas promocje działają, jak należy.
  Powodzenia przy korzystaniu z kolejnych ofert bankowych opisywanych na naszym blogu 🙂

 • Paweł 9 stycznia 2020 o 23:14 pisze:

  Bardzo fajnie wytłumaczone, promocja zacna! W tekscie pojawia się jednak pewna nieścisłość. Otóż autor pisze w pkt 3 o konieczności wydania 1500 zł w przeciągu 3 mcy a w podsumowaniu kwota wzrasta do 2000:)?

  Pozdrawiam

 • Mamonki 15 stycznia 2020 o 12:31 pisze:

  Paweł, rzeczywiście masz rację. Wkradła się drobna pomyłka, ale już ją poprawiliśmy. Dzięki za czujność i dobrą opinię 🙂

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*