Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

Pod koniec czerwca kilka promocji bankowych bezpłatnej karty Citi Simplicity dobiegło końca. Ale nie martwcie się! Mamy dla Was najnowszą odsłonę promocji przygotowaną przez Citibank: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo. W tym wpisie dokładnie opisaliśmy wszystkie warunki promocji. Zapraszamy do lektury i skorzystania z promocji póki jest aktualna.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

Bon o wartości 400 zł do Biedronki

W ramach najnowszej promocji bankowej Citibank, możesz zupełnie za darmo odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

Najnowsza promocja Citibank dotyczy ich najpopularniejszego produktu, czyli karty Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co powinno Ci zająć poniżej minuty. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017 oraz 2018 r.

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank często organizuje promocje by reklamować swoje produkty i dotrzeć do nowych klientów. Bank oferuje w ramach promocji swoje karty, dając nowych klientom bardzo dobre bonusy. W ten sposób najłatwiej przekonać potencjalnego klienta do skorzystania nowej usługi.

Należy pamiętać, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 400 zł do Biedronki

Krok 1. Wypełnij wniosek

Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać bon o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej Citibank.

UWAGA: Promocja ważna tylko 3 października 2019!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu miesiąca od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

W ciągu 3 pierwszych miesięcy po założeniu karty, należy wykonać nową kartą transakcje w sumie na 2000 zł. Wydaje nam się, że to bardzo uczciwy układ. Wychodzi tylko około 650 zł miesięcznie. Można to załatwić jednym zakupem (np. nowego telewizora czy komputera) lub po prostu płacić nową kartą za codzienne wydatki. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit 1200 zł:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

 

Nagrodę w postaci kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo bon o wartości 400 zł do Biedronki należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje na w sumie 2000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją to nie tylko otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, ale także dostaniesz w prezencie 400 zł do Biedronki zupełnie za darmo.

 

Jest to chyba najlepsza promocji karty Citi Simplicity od kilku miesięcy. Wiadomo, że mówimy o świetnej karcie, ale w tej promocji warunki wydają się bardzo korzystne dla potencjalnego klienta. Z wielką przyjemnością polecamy skorzystanie z tej promocji i oceniamy ją na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

UWAGA: Pamiętaj, że aby skorzystać z tej promocji, musisz wypełnić wniosek na specjalnej stronie promocyjnej:

Wypełnij wniosek

Dokumenty związane z promocją:

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*