Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 300 zł do Rossmana za darmo

Bank Citi nie zwalnia tempa i uruchomił właśnie kolejną promocję bankową dotyczącą bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity. Zasady są, z resztą jak zwykle, bardzo proste tzn: załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 300 zł do Rossmana za darmo. Sprawdź zasady promocji i odbierz swój bon.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon o wartości 300 zł do Rossmana za darmo

Bon o wartości 300 zł do Rossmana

W ramach swojej najnowszej promocji Citibank rozdaje za darmo bony o wartości 300 zł do Rossmana. Zgodnie z regulaminem, liczba nagród jest nieograniczona i by ją otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swoją nagrodę NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citibank

Wspomniana promocja bankowa Citibank dotyczy ich najlepszego produktu, czyli karty Citi Simplicity. Warto podkreślić, że jest ona zupełnie darmowa. NIE MA żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przestudiowaliśmy regulamin i nie znaleźliśmy tam żadnych ukrytych warunków.

Karta Citi Simplicity

Aby złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać bon o wartości 300 zł do Rossmana za darmo, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Na stronie wypełnij prosty formularz kontaktowy, co powinno Ci zająć poniżej minuty. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

 

Karta Citi Simplicity to Najlepsza Karta Kredytowa według rankingu Złoty Bankier 2016, 2017, 2018 i 2019 r.
Citi Simplicity to najlepsza karta kredytowa w Polsce nieprzerwanie od 4 lat!

Najlepsza Karta Kredytowa Citi Simplicity

 

Dlaczego Citibank organizuje takie promocje?

CitiCitibank organizuje promocje by reklamować swoje produkty i dotrzeć do nowych klientów. Citibank oferuje w ramach promocji swoje karty, dając nowych klientom bardzo dobre bonusy. W ten sposób najłatwiej przekonać potencjalnego klienta do skorzystania nowej usługi.

Warto tu podkreślić, że jeżeli pozyskany w ten sposób klient klient będzie zadowolony z karty i obsługi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skorzysta także z innych usług banku. Jest to bardzo ważne, ponieważ klient zwykle jak przywiąże się to banku, to korzysta z jego usług często nawet przez kilkadziesiąt lat. Ponadto, zadowolony klient, może także polecić usługi banku swoim znajomym.

 

3 proste kroki by odebrać 300 zł do Rossmana

Krok 1. Wypełnij wniosek

Żeby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrać bon o wartości 300 zł do Rossmana za darmo, należy wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na tej specjalnej stronie promocyjnej Citibank.

UWAGA: Promocja aktualna tylko 17 stycznia 2020, ale może też zostać zakończona wcześniej!

W ciągu kilku dni od wypełnienia formularza, przedstawiciel banku zadzwoni do Ciebie. Rozmowa potrwa dosłownie parę minut. Z konsultantem ustalisz kiedy i gdzie chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz w ciągu miesiąca od założenia karty Citi Simplicity.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

W ciągu 3 pierwszych miesięcy po założeniu karty, należy wykonać nową kartą transakcje w sumie na 2000 zł. Wydaje nam się, że to bardzo uczciwy układ. Wychodzi ok 666 zł miesięcznie. Można to załatwić jednym zakupem (np. nowego telewizora czy komputera) lub po prostu płacić nową kartą za codzienne wydatki. Mamy kilka sugestii jak szybko wykorzystać ten limit:

  • płać kartą za zakupy w sklepach – 500-2000 zł / mies.,
  • używaj karty do płacenia na stacji benzynowej – 100-1000 zł / mies.,
  • płać za zakupy online – 100-1000 zł / mies.,
  • używaj nowej karty do płacenia za usługi np. taxi, fryzjer itp. – 100-1000 zł / mies.,
  • możesz kupić np. karty podarunkowe lub bony na paliwo,
  • będąc w restauracji, zapłać za wszystkich kartą i odbierz od znajomych gotówkę.

 

Nagrodę w postaci kodu o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Rossmana otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji.

 

Podsumowanie

Aby otrzymać za darmo bon o wartości 300 zł do Rossmana należy wykonać 3 proste kroki:

  1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
  2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
  3. Korzystaj z karty – wykonaj transakcje na w sumie 2000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Postępuj zgodnie z tą instrukcją to nie tylko otrzymasz fajną kartę kredytową, która nie kosztuje Cię ani grosza, ale także dostaniesz w prezencie 300 zł do Rossmana zupełnie za darmo. Jak zwykle oceniamy tę promocję na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*