Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon 300 zł do drogerii Hebe

Niedawno zakończyła się promocja bankowa Citi, w której można było odebrać bon do Biedronki. Zauważyliśmy bardzo dużo zainteresowanie tą promocją. Jak do tej pory, jest to najpopularniejsza promocja na naszym blogu w 2018 roku. Dlatego też postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Was opis najnowszej odsłony tej promocji: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon 300 zł do drogerii Hebe. Sprawdź, co należy zrobić, by odebrać za darmo bon 300 zł do drogerii Hebe.

Promocja bankowa nieaktualna. Sprawdź aktualne promocje karty Citi Simplicity.
Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz bon 300 zł do drogerii Hebe

Bon 300 zł do drogerii Hebe

W ramach najnowszej odsłony promocji bezpłatnej karty Citi Simplicity, Citibank postanowił przygotować dla Was kolejny fajny prezent. Tym razem jest to bon 300 zł do drogerii Hebe. Zgodnie z regulaminem, NIE musisz wygrać żadnego losowania. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, a na pewno odbierzesz za darmo bon 300 zł do drogerii Hebe i NIE poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Warto w tym miejscu nadmienić, że od tej nagrody NIE musisz płacić żadnego podatku.

 

Promocja bankowa Citi

Tak, jak w poprzednich odsłonach tej promocji, Citibank reklamuje swój najpopularniejszy produkt, czyli kartę Citi Simplicity. Jest to karta zupełnie darmowa. Dokładnie sprawdziliśmy i jesteśmy pewni, że z tą kartą NIE wiążą się żadne opłaty miesięczne.

Karta Citi Simplicity

By złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity i odebrać za darmo bon 300 zł do drogerii Hebe, skorzystaj z tej specjalnej strony promocyjnej Citibanku. Wypełnienie wniosku zajmie Ci mniej niż minutę. Pamiętaj, że możesz zrezygnować z tej karty w każdej chwili, również bez żadnych opłat.

Promocja ważna tylko do 31 października 2018!

 

Dlaczego Citibank rozdaje prezenty?

CitiCitibank rozdaje prezenty takie jak rożnego rodzaju gadżety czy bony, by promować swoje produkty. Bank, dając taki gratis do swojej karty Citi Simplicity, przede wszystkim pozyskuje nowych klientów. Pozyskany w ten sposób klient może nie tylko zdecydować się także na inne produkty oferowane przez Citibank, ale może również polecić usługi banku swoim znajomym. Podsumowując, Citibank liczy na dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów w dość oryginalny sposób. Wydaje nam się, że to uczciwy układ. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 🙂

 

3 proste kroki by odebrać bon 300 zł do drogerii Hebe

Krok 1. Wypełnij wniosek

By wziąć udział w najnowszej promocji bankowej Citi i odebrać bon 300 zł do drogerii Hebe, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicityna na tej specjalnej stronie promocyjnej.

UWAGA: Aby otrzymać voucher, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych podczas wypełniania formularza.

 

W ciągu 3-7 dni od wypełnienia formularza, skontaktuje się z Tobą doradca banku, w celu przeprowadzenia  kilkuminutowej rozmowy. Podczas rozmowy z konsultantem ustalisz gdzie i kiedy chcesz się spotkać z kurierem, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania.

UWAGA: W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online

Jednym z dwóch kroków, które musisz wykonać, by odebrać bon 300 zł do drogerii Hebe za darmo jest logowanie w bankowości elektronicznej Citibank. Musisz to zrobić przynajmniej raz, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

 

Krok 3. Korzystaj z karty

Drugi krok również nie jest skomplikowany ani wymagający. Wystarczy, że nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego (od zawarcia umowy) wykonasz swoją nową kartą 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Wystarczy, że zapłacisz kartą kilka razy za zakupy. Wartość płatności nie ma znaczenia.

Jak się uprzesz, możesz kupić 5 pudełek zapałek, tylko każde z nich musi być oddzielnie opłacone 😉

 

Po spełnieniu tych 2 warunków (logowanie w aplikacji mobilnej i 5 płatności) w kolejnym miesiącu otrzymasz potwierdzenie spełnienia warunków opisanych w promocji, a następnie odbierzesz za darmo swój bon 300 zł do drogerii Hebe.

 

Podsumowanie

Aby odebrać zupełnie za darmo bon 300 zł do drogerii Hebe należy wykonać 3 proste kroki:

 1. Wypełnij wniosek o założenie bezpłatnej karty City Simplicity (wyrobienie i utrzymanie za darmo).
 2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz).
 3. Korzystaj z karty – wykonaj 5 dowolnych transakcji nową kartą.

 

Jeśli postąpisz zgodnie z naszą instrukcją, to nie dość, że otrzymasz fajną kartę kredytową, która NIE kosztuje ani grosza, to dostaniesz również w prezencie bon 300 zł do drogerii Hebe.

 

Zwykle oceniamy promocji Citibanku bardzo wysoko. Nie mogło być inaczej i tym razem. Tym bardziej, że warunki tej promocji są jeszcze bardziej atrakcyjne niż to często bywało – nie musisz wydać jakiejś konkretnej kwoty, wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Bez wątpliwości oceniamy tę promocję bankową na 5/5 Mamonków:

5 mamonków

Skomentuj
Wasze opinie
 • Henryk Przekop 3 września 2018 o 14:15 pisze:

  Mi się taka karta raczej nie przyda, ale żona z pewnością byłaby zadowolona 🙂 Także działamy 🙂

 • Mamonki 4 września 2018 o 13:40 pisze:

  Henryk, żona na pewno będzie wdzięczna zarówno za kartę jak i bon do drogerii Hebe o wartości 300 zł 🙂

 • Enigma 4 września 2018 o 14:11 pisze:

  Wniosek wypełniony dosłownie przed sekundą 🙂

 • Jolanta 4 września 2018 o 17:46 pisze:

  Zdecydowanie bardziej wolę drogerie Hebe niż Rossman. Lepsza obsługa i ceny 🙂

 • Elli Elli 5 września 2018 o 15:48 pisze:

  Bardzo fajna promocja, atrakcyjny gratis i warunki, które bardzo łatwo spełnić 🙂 Lubię to!

 • Milly 12 września 2018 o 07:23 pisze:

  A ktoś wie czy ten bon jest wielorazowego użytku czy trzeba wydać 300 zł na raz?

 • Mamonki 12 września 2018 o 14:09 pisze:

  Milly, mamy dobrą wiadomość 😀 Zgodnie z regulaminem, możesz wykorzystać ten bon przy nieograniczonej liczbę zakupów. Dodamy, że bon jest ważny 6 miesięcy 🙂

 • Kasia 6 października 2018 o 10:46 pisze:

  Jaki jest minimalny limit tej karty, aby wziąć udział w promocji?

 • Mamonki 8 października 2018 o 11:20 pisze:

  @Kasiu, nie ma tu żadnego limitu. Wystarczy, że nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego (od zawarcia umowy) wykonasz swoją nową kartą 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Wartość tych transakcji nie ma żadnego znaczenia.

Dodaj swoją opinię
Podpis *
E-mail *
Strona www
Twoja opinia

*